نرم افزار حسابداری پگاه سیستم

 نرم افزار های حسابداری  پگاه سیستم در سه دسته اصلی فروشگاهی، شرکتهای کوچک و نو پا، شرکتهای بزرگ، سازمان‌ها و هلدینگ‌ها فراهم کننده نیاز همه بنگاه‌های اقتصادی ایرانی است.

 

 نرم افزار حسابداری سازگار | نرم افزار ویژه شرکت‌های متوسط و بزرگ

برند سازگار بر راهکارهای گسترده برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ متمرکز است.این راهکار برای سازمان ها و شرکت های :تولیدی، خدماتی، بازرگانی، پیمانکاری، خدمات پس از فروش، هلدینگ وسازمان های دارای شعبه است.
«پگاه سیستم»با ارائه این برند به بازار در ایران به عنوان بزرگترین ارائه دهنده نرم افزار ERP در یک پایگاه داده شناخته می گردد.

این نرم افزار دارای پشتیبانی کامل  از گزارشات استاندارد IFRS است.

 

مجموعه نرم افزار حسابداری سازیار | نرم افزار ویژه شرکت‌های کوچک و نوپا

پس از استقبال چشمگیر مشتریان در زمینه ارائه ی نرم افزارهای کاربردی و یکپارچه برای سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط، پگاه ‌سیستم مجموعه نرم افزار حسابداری یکپارچه سازیار را در پنج بسته ویژه شرکتهای توليدى، خدماتى، بازرگانى، پيمانكارى، پخش و فروش مويرگى با امکان اضافه نمودن نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری برای پوشش نیازهای شرکت های کوچک و نوپا در این بازار پردغدغه معرفی نموده است.

شرکت‌های کوچک می‌توانند سازیار را با هزینه ای اندک تهیه کنند و به مدد هوشمندی، امکانات و در عین حال سادگی تنیده در آن، بهره وری و کارآمدی فعالیت خود را به صورت چشمگیری افزایش داده و از بهای تمام شده خود بکاهند. سازیار در رده نسخه های به صرفه (Eco Version) و ساده (Simple Version) قرار دارد و با امکان ارائه گزارشات جامع و حرفه اى تا حد رضایت‌بخشی، اصولی، کاربر محور و ساده طراحی شده است.

برای ورود به سایت تخصصی این نرم افزار و دریافت آموزش نرم افزار حسابداری سازیار کلیکنمایید.

نرم افزار حسابداری ویژه شرکت های کوچک و نوپا

نرم افزار حسابداری فروشگاهی شاهکار| نرم افزار ویژه اصناف و فروشگاه‌ها

شاهکار ، نرم افزار حسابداری فروشگاهی«پگاه سیستم»برای اصناف و فروشگاه‌ها و مورد تایید دارایی است که با کاربری راحت ، پشتیبانی آنلاین و آموزش گسترده ، شما را در جهت دسترسی دقیق و سریع به مانده حسابها ، موجودی كالا ، خريد و فروش و… یاری می رساند و دارای امکان اضافه نمودن نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است.

این محصول، امکان ثبت عملیات خرید و فروش، نگهداری موجودی انبار کالا و ثبت هزینه ها و دریافت ها و پرداخت های نقدی و غیر نقدی را برای شما مهیا کرده  است. ما با توجه به نیاز شما، امکان ارتباط با سخت افزارهای جانبی نظیر انواع ترازو، کارت خوان بانکی، انواع پرینتر، چاپگر بارکد، بارکد خوان و نمایشگر را در اختیار شما قرار داده ایم.
لازم به ذکر است سازگاری این نرم افزار با کلیه سخت افزارهای موجود در بازار با هر سیستم عاملی، دغدغه شما برای تهیه سخت افزار را رفع نموده است.

برای ورود به سایت تخصصی این نرم افزار و دریافت آموزش نرم افزار حسابداری فروشگاهی شاهکار (برند فروشگاهى پگاه سيستم)کلیکنمایید.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱