چشم انداز شرکت مهندسی نرم‌ افزار پگاه سیستم

 

چشم‌انداز:

قدرت برتر نرم افزار های کسب‌و کار در ایران

ماموریت:

کمک به توسعه هوشمندی در مدیریت کسب‌و کار

شرکت «پگاه سیستم» به‌عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهندۀ راهکارهای جامع فنّاوری اطلاعات، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با تفکر ایجاد تحول در صنعت نرم‌افزار کشور آغاز کرد. این شرکت پیشرو، طی سال‌های فعالیت خود، با بهره‌گیری از متخصصان و کارشناسان این رشته و با استفاده از تجربه‌های ارزشمند آن‌ها و تلفیق آن با دانش روز، سعی کرده است راهکارهای جامع و مؤثری با بهترین کیفیت و پشتیبانی به مشتریان عرضه سازد. «پگاه سیستم» مشتری را شریک استراتژیک خود می‌داند و کسب رضایت او را غایت اهداف سازمان می‌انگارد.

پایبندی به هفت ارزش کلیدی ذیل ، شخصیت سازمانی «پگاه سیستم» را شکل داده است:

ارزش‌های سازمانی «پگاه سیستم»

ارزش‌های سازمانی «پگاه سیستم» که مبنای جهت‌گیری رفتار سازمانی آن خواهد بود، عبارت‌اند از:

 1. پویایی فرهنگ سازمانی

  سلامت و پویایی سازمانی، صداقت و کرامت انسانی و نیز فرهنگ بهبود مستمر را سرلوحۀ فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم و آن را عامل افزایش اعتماد ذی‌نفعان و یگانه راه برای حضور شایستۀ نام «پگاه سیستم» در بازار می‌دانیم.

 2. مشتری‌محوری

  خشنودی مشتری اولویت نخست «پگاه سیستم» است. محصولات باکیفیت و پشتیبانی مؤثر و مستمر را عامل افزایش خشنودی مشتریان می‌دانیم.

 3. نیروی انسانی خلاق

  همکاری با نیروی انسانی دانشگر، خلاق، آموزنده و کارآمد را با رویکرد اینکه او عضوی از خانوادۀ «پگاه سیستم» است، راهبرد خود در این عرصه می‌دانیم و تلاش برای ارتقای دانش و توانمندی‌های آنان در قالب کارِ گروهی و برنامه‌های توسعۀ منابع انسانی را از وظایف خود برمی‌شماریم.

 4. نوآوری و دانش

  نوآوری و دانشِ روز را عامل اصلی پیشتازیِ محصولات خود می‌دانیم و در جایگاه سازمانی یادگیرنده، در تلاشیم خود را با استانداردها و معیارهای جهانی در این صنعت همسو سازیم.

 5. رضایت سهامداران

  با تلاش برای ایجاد ارزش افزوده، رضایت سهامداران را تضمین می‌کنیم.

 6. احترام به رقبا

  برای تمامی شرکت‌هایی که در راستای مأموریت و هدف «پگاه سیستم» فعالیت می‌کنند، نهایت احترام را قائلیم.

 7. پایبندی به مسئولیت‌های اجتماعی

  به تمامی مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی خود به‌عنوان عضوی از جامعۀ ایران پایبندیم و تلاش برای فرهنگ‌‌سازی در زمینه‌های مدیریتی و فنّاوری اطلاعات (IT) را وظیفۀ خود می‌دانیم.

کسب‌وکار هوشمند، به‌سبک پگاه سیستم

در طول عمر بشر، همواره آدمیانِ هوشمند مهار جوامع را به‌دست گرفته‌اند و آینده را از مسیر ذهن خویش به تاریخ بدل ساخته‌اند! در میدان پردغدغۀ بازارهای شتابزدۀ امروز نیز کسب‌وکارها برای «بقا» باید چالاک عمل کنند؛ اما برای اینکه در بازار نفس‌گیرِ رقابتی «سرآمد» شوند، باید هوشمند بیندیشند.
حقیقت این است؛ اما واقعیت چیز دیگری است: ذهن مدیران آن‌قدر درگیرِ مسائل ریزودرشت روزمرۀ سازمان می‌شود که فرصتی برای نگاه کل‌گرایانه پیدا نمی‌کند. این دغدغه‌های تمامی‌ناپذیر بسان سایۀ سنگین ابری سیاه است که پرتو افق‌های آینده‌نگر را کور می‌کند و محدودۀ نگاه و عملکرد سازمان را در دایرۀ تنگی از رفع‌ورجوع‌های دست‌وپاگیر به‌حصار می‌کشد.
کسب‌وکارهای پیشرو از ذهن مدیرانشان آغاز می‌شوند و بر بستر ابزارهای روزآمد و جامع، به‌پیش می‌روند. تحلیل نظام‌مندِ توانمندی‌های درونی، به‌موازات تبادل بی‌وقفۀ دانش در میان کارمندان و چابک‌سازی فرهنگ سازمانی جز با مجهزشدن به منابع هوشمند و مقیّدشدن به فرایندهای منضبط اداری و مالی، فرادست نمی‌آید.
در این مسیر پرپیچ‌وخم، «پگاه‌ سیستم» آمده است تا با آمیزه‌ای بومی‌شده از دانش و تجربه، نبض فرایندهای کسب‌وکارها را در دست بگیرد و در بسیاری از عرصه‌ها، اطلاعات دقیق را به‌هنگام فراروی مدیران قرارداه وباری بزرگ از ذهنش بردارد تا او بتواند اندیشۀ خویش را سازمان‌یافته‌تر و شفاف‌تر به‌کار گرفته و چشم‌درچشم آینده، سر به آسمان‌های روشن بلند سازد.
آری، پویایی سر در گرو هوشمندی دارد و هوشمندسازی کسب‌وکار شما، کسب‌وکارِ «پگاه‌ سیستم» است.

با حذف کاغذ، به پایداری زیستگاه انسانی‌مان می‌اندیشیم.

بس است دیگر! سپردن درختان باطراوت به پرینترهای بی‌رحم، بس است. وضع زمین بیش از آنچه هشدار داده‌اند و شنیده‌ایم، ناخوش است. طبیعت صدها قرن است که بی‌چشم‌داشت و سخاوتمندانه می‌بخشد و می‌پراکنَد و می‌خندد. جلوه‌های هزاررنگ کرۀ دوست‌داشتنی‌مان، هم نعمت خدادادی است و هم امانتی از آیندگان در دست ما. زیبنده است که هوشمندانه‌تر با آن مواجه شویم و پاسخ دَهِش‌های بی‌پایانش را مِهرورزانه‌تر دهیم.
ادعا و ارادۀ ما «دوستداری محیط‌زیست» است و با جلوی چشم داشتنِ شعار سبز خویش، نرم افزارهایی بی‌نیاز از کاغذ ساخته‌ایم. جلوۀ بارز این دغدغه‌مداری را می‌توانید در نرم افزارهای هوشمند ما به‌ویژه اتوماسیون اداری پگاه‌ سیستم سراغ بگیرید؛ یعنی جایی‌که همیشه با اسراف کاغذ عجین بوده است و اکنون به‌مدد هوش سبز نرم افزارهای ما، به‌طور تمام‌قد دیجیتال شده است.

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱