نرم‌ افزار BPMS

نرم‌ افزار BPMS «پگاه سیستم» به‌عنوان قسمت مهمی از نرم افزار ERP این شرکت و با هدف شخصی‌سازی بهینه و به‌صرفه راهکارهای نرم افزاری به‌صورت web based تهیه و به بازار عرضه شده است.

سازمان‌ها در گذشته برای تک تک فرآیندها، نرم افزارهای جداگانه‌ای در محدوده آن فرآیند تهیه می‌کردند که به سیستم‌های جزیره‌ای معروف بودند، که به دلیل عدم امکان ارتباط بین این سیستم‌ها با یکدیگر و نیز طراحی سیستم‌ها در مورد فقط یک بخش جداگانه، اهداف کلی سازمان به نحو مطلوب برآورده نمی شد، که برای حل این مشکل سیستم‌های یکپارچه سازمانی شکل گرفت.

دراین رویکرد، یک راهکار جامع(Total Solutoin) از تعدادی نرم افزار تشکیل شده که یکپارچه با هم طراحی می‌شوند که مشکل جزیره‌ای بودن سازمان را حل می‌نمایند ولی مشکلاتی مانند: حجم زیاد کار طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌ها، هزینه بالا و نامناسب برای سازمان‌های کوچک و متوسط و عدم پیاده‌سازی فرآیندهای خاص برای سازمان‌ها به ویژه سازمان‌های بزرگ‌تر پابرجا می‌ماند.  PMS B است را به بازار ارائه کرده است.

برای غلبه بر این مشکلات در نهایت مدیریت فرآیند کسب و کار مطرح شد که با داشتن الگوهای متعدد مورد نیاز سازمان‌ها، روشی یکپارچه برای تعریف، اجرا، بازبینی و مدیریت فرآیندهای کسب‌و کار سازمان‌ها ارائه می‌نماید و با استفاده از روش‌ها و ابزارهای مربوطه حجم کار را به حداقل رسانده و مدیریت امور را سهل و کارآمد می‌کند.

در این روش با دارا بودن یک زیرساخت برای مدل‌سازی، طراحی، پردازش و اجرای فرآیند سازمان‌ها در ابعاد مختلف قادر خواهند بود انواع مختلف نیازها را پوشش داده بدون اینکه نیازمند به یک بسته بزرگ نرم افزاری و یا نرم افزارهای جزیره‌ای باشند. نرم‌ افزار BPMS به سازمان‌ها وشرکت‌های مختلف با انواع گوناگون کسب ‌و کار و فرآیندهای کاری متنوع به راحتی و هزینه بسیار اندک به مشتری (بدون وابستگی به «پگاه سیستم») امکان طراحی انواع مختلف فرآیند را می‌دهد.

این زیرساخت نرم افزاری با نام BPMS شناخته می‌شود و ما در «پگاه سیستم» با بهره‌گیری از تجربه‌های موفق نرم افزاری انجام شده در دنیا، راهکاری مناسب برای سازمان‌های داخلی در ابعاد کوچک تا بسیار بزرگ طراحی نموده‌ایم.

برخی از امکانات که در نرم‌افزار BPMS «پگاه سیستم» فراهم می‌شوند به شرح زیر است:

 

ویژگی‌ها و امکانات

نرم‌ افزار BPMS«پگاه سیستم»

  • محیط طراحی و مدیریت و کارتابل تحت وب

  • مدل‌سازی و طراحی فرآیندهای سازمان در قالب استاندارد BPMN2.0

  • تعریف فرم‌ها در مراحل مختلف فرآیند برای ورود اطلاعات توسط کاربر

  • تعریف قوانین مختلف در سطوح مختلف برای ورود و کنترل اطلاعات

  • اجرای فرآیندهای تعریف شده توسط موتور اجرای فرآیند داخلی

  • ساخت خودکار کارتابل برای کاربران مطابق فرآیندهای تعریف شده

  • برقراری ارتباط با منابع خارجی(مانند وب‌سرویس، ایمیل و پیامک) به‌صورت دو طرفه در مراحل فرآیند

  • گزارشات متنوع مطابق فرآیندهای تعریف شده

کاتالوگ دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱