دردسرهای به‌روز رسانی ویندوز 10

از هر ده کاربر ویندوز ۱۰ یکی می‌گوید پس از نصب بسته ای به روزرسان برای رفع مشکل بسته شدن ناگهانی پنجره های ویندوز دچار دردسر شده است. این وصله به روزرسان برای نسخه آزمایشی

از هر ده کاربر ویندوز ۱۰ یکی می‌گوید پس از نصب بسته ای به روزرسان برای رفع مشکل بسته شدن ناگهانی پنجره های ویندوز دچار دردسر شده است.

 این وصله به روزرسان برای نسخه آزمایشی Build 9879 سیستم عامل مذکور عرضه شده بود. با توجه به اینکه مایکروسافت قصد ندارد تا اوایل سال ۲۰۱۵ ویندوز ۱۰ را به روز کند این مشکل برای کاربران نسخه های آزمایشی ویندوز ۱۰ مشکل آفرین خواهد بود.

 بررسی‌های مایکروسافت نشان می‌دهد مشکل یادشده برای ۱۲ درصد از کاربران رایانه های شخصی در زمان نصب وصله به روزرسان جدید به وجود آمده است. در این موارد نه بسته به روزرسان به درستی نصب شده و نه مشکل توقف ناگهانی پنجره‌های ویندوز برطرف شده است.

 مایکروسافت می‌گوید درصدد است مشکل یاد شده را به گونه ای برطرف کند. مایکروسافت در ویندوز ۱۰ از فناوری تازه‌ای بهره گرفته تا از اشغال بیش از حد فضای هارد دیسک پس از نصب سیستم عامل جلوگیری کند. اما ظاهرا نقص در این فناوری مشکلاتی را به وجود آورده است.

 مایکروسافت قصد دارد ویندوز ۱۰ را با تغییرات اساسی در مقایسه با ویندوزهای قبلی خود در اواسط سال ۲۰۱۵ عرضه نماید.

 

منبع: WORLDIT

پشتیبانی
پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش
مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل
با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید
info@pegahsystem.com

نشانی
تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱
تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱