مجموعه نرم افزار حسابداری سازیار ویژه شرکت‌های کوچک و نوپا

پگاه سیستم از پگاه خود در سال ۱۳۸۲ تا به امروز، با تلاش پرسنل خلاق و توانمند توانسته است به کامل‌ترین سبد محصولات نرم افزاری کشور دست یابد. از سال 95 و همزمان با سال‌های بالندگی خود، با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند متخصصان و کارشناسان این عرصه و به‌هم‌آمیختن آن با دانش روز سعی کرده است راهکارهای جامع و موثری، با بهترین کیفیت و مطمئن‌ترین پشتیبانی، به مشتریان عرضه کند.در این راستا و به دنبال کامیابی‌های گسترده در پهنه نرم افزارهای کاربردی برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و متوسط، پگاه ‌سیستم مفتخر است برند مجموعه نرم افزارهای یکپارچه سازیار را برای پوشش نیازهای شرکت‌های کوچک و نوپا در این بازار پردغدغه معرفی نماید.

زیرسیستم‌ها

شرکت«پگاه سیستم»فعالیت خود را با ایده‌ای آینده مدار آغاز کرد؛ ایجاد تحول در صنعت نرم افزار کشور.

پگاه سیستم از پگاه خود در سال ۱۳۸۲ تا به امروز، با تلاش پرسنل خلاق و توانمند توانسته است به کامل‌ترین سبد محصولات نرم افزاری کشور دست یابد. از سال 95 و همزمان با سال‌های بالندگی خود، با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند متخصصان و کارشناسان این عرصه و به‌هم‌آمیختن آن با دانش روز سعی کرده است راهکارهای جامع و موثری، با بهترین کیفیت و مطمئن‌ترین پشتیبانی، به مشتریان عرضه کند.

در این راستا و به دنبال کامیابی‌های گسترده در پهنه نرم افزارهای کاربردی برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و متوسط، پگاه ‌سیستم مفتخر است برند مجموعه نرم افزارهای یکپارچه سازیار را برای پوشش نیازهای شرکت‌های کوچک و نوپا در این بازار پردغدغه معرفی نماید.

از این پس، شرکت‌های کوچک می‌توانند سازیار را با هزینه‌ای اندک تهیه کنند و به مدد هوشمندی، امکانات و در عین حال سادگی تنیده در آن، بهره‌وری و کارآمدی فعالیت خود را به صورت چشم‌گیری افزایش داده و از بهای تمام شده خود بکاهند. سازیار در رده نسخه‌های به صرفه (Eco Version) و ساده (Simple Version) قرار دارد و تا حد رضایت‌بخشی، اصولی، کاربر محور و ساده طراحی شده است.

محصول سازیار پوشش دهنده حوزه‌های ذیل است:ک

از نرم افزارهای برند سازیار«پگاه سیستم»می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

از ویژگی‌های مهم برند سازیار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نرم افزار حسابداری سازیار

اطلاعات مالی درست و به هنگام نقشی تعیین‌کننده در حرکت حساب شده و تصمیم‌گیری به موقع کسب و کار دارد. نرم افزار حسابداری سازیار نه تنها اطلاعات کسب و کار شما را ثبت می‌کند و گزارش‌هایی متنوع ارائه می‌نماید، بلکه کاربری ساده دارد و در عین حال صحت عملکرد آن، مثال زدنی است. به چند نمونه از توانمندی‌های نرم افزار حسابداری سازیار اشاره می‌کنیم:

 • با استفاده از نرم افزار حسابداری سازیار می‌توانید اطلاعات حساب‌های خود را تا شش سطح نگه داری کنید. علاوه بر سه سطح اصلی گروه حساب، حساب‌های کل و معین، امکان تعریف سه سطح تفصیلی شناور را نیز خواهید داشت.

 • نرم افزار حسابداری سازیار این امکان را به شما می‌دهد که اسناد حسابداری خود را با وضعیت موقت ثبت نموده و به راحتی ویرایش آن ها را انجام دهید و در هنگام اتمام عملیات دوره مالی، اسناد را قطعی کنید تا امنیت اطلاعات و اسناد حفظ شود.

 • شما می‌توانید اسناد حسابداری خود را ثبت کنید و در پایان، در تاریخ دلخواه از امکان مرتب سازی اسناد و یا جابجایی اسناد یک روز استفاده نمایید.

 • امکان صدور خودکار اسناد ابتدا و پایان دوره مالی از جمله افتتاحیه، اختتامیه و سود و زیانی را در نرم افزار حسابداری سازیار خواهید داشت.

 • نرم افزار حسابداری سازیار، گزارشات دقیقی از اطلاعات حسابداری، با فرمت‌های تراز 2، 4،6 و 8 ستونی در اختیار شما قرار می‌دهد.

 • با کنترل دفاتر کل، معین، روزنامه و تفصیلی با استفاده از گزارشات مربوطه در نرم افزار حسابداری سازیار، می‌توان به مدیران سازمان اطلاعات دقیقی ارائه کرد.

 • ارائه گزارشات سود یا زیان نا ویژه در بازه زمانی دلخواه، در تصمیم‌گیری مدیران سازمان موثر است.

 • از گزارشات دیگر نرم افزار حسابداری سازیار می توان به گزارشات ماتریسی و مرور حساب‌ها اشاره کرد.

نرم افزار فروش سازیار

نرم افزار فروش سازیار با ثبت رویدادهای فروش، امکان مدیریت فعالیت های جاری فروش و اطلاعات مشتریان را ممکن کرده است؛ نرم افزار فروش ارتباط یکپارچه با دیگر نرم افزارهای: انبار، حسابداری، خزانه داری(دریافت و پرداخت) و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سازیار دارد. برخی امکانات نرم افزار فروش سازیار از این قرار است:

• نرم افزار فروش سازیار امکان تعریف نامحدود کالا، خدمات و اعلامیه قیمت را به شما می‌دهد.
• می‌توانید ابتدا پیش‌فاکتور را ثبت نموده و آن را تبدیل به فاکتور فروش کنید و یا فاکتور فروش را مستقیم ثبت کنید.
• در صورت برگشت از فروش کالا، امکان صدور آن بر مبنای فاکتور فروش را دارید و همچنین می‌توانید به صورت مستقل از فاکتور فروش، فاکتور برگشت از فروش خود را ثبت نمایید.
• بازاریابان(واسطه‌های فروش) خود را تعریف و در فاکتور آن‌ها را انتخاب نمایید.
• وضعیت فاکتورهای تسویه‌شده و یا باز را مدیریت کنید.
• در سطح ردیف‌های فاکتور، تخفیف مورد نظر خود را درج نمایید.
• امکان این را دارید که سیاست‌های ارائه تخفیف را تعریف نمایید تا در فاکتور به صورت خودکار محاسبه شود.
• صورت‌حساب مشتریان را صادر کنید.
• پورسانت بازاریابان را محاسبه کنید.
• اسناد حسابداری فروش، رسید و حواله‌های مرتبط در نرم افزار انبار سازیار به صورت خودکار صادر می‌شود.
• مالیات بر ارزش افزوده هر فاکتور فروش یا فاکتور برگشتی به صورت خودکار محاسبه شده و با سهولت گزارش مالیات و عوارض فروش تهیه می‌شود.
• امکان کنترل حساب مشتری را با تکمیل اطلاعات فاکتور‌های فروش و برگشت از فروش و رسیدهای خزانه داری خواهید داشت و گزارش‌های دقیق و کم‌نظیری همچون کارت مشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد.
• در نرم افزار فروش سازیار می‌توانید از گزارش‌های متنوع جدولی و نموداری از وضعیت مشتریان و کالاهای فروخته‌شده اطلاعات بروز و دقیقی داشته باشید.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) سازیار

پادشاهیِ مشتری در کسب‌و‌کارهای امروز انکارناپذیر است. همۀ ما هیچ شکی نداریم که لازمۀ موفقیت اقتصادِ پیچیده و رقابتی، یافتن مشتریان پرشمارتر، افزایش رضایت آن‌ها و مستحکم‌کردن ارتباط با مشتریان است. مشتری رکن جدایی‌ناپذیرِ کسب‌و‌کار و در یک کلام، ضامن بقا، توسعه و سودآوریِ فعالیت‌های تجاری است. ازهمین‌روی، مدیریت درست ارتباط با مشتری و توانایی تبدیل مشتری به مشتری وفادار و عمیق‌کردن ارتباط با وی، بسیار بااهمیت و سرنوشت‌ساز خواهد بود. کلید به‌دست‌آوریِ این توانمندی، دسترسی به اطلاعات روزآمد، به‌هنگام، دقیق و جامع از مشتریان احتمالی و نهایی است. خلاصه آنکه در کسب‌وکار امروز، مدیریت ارتباط با مشتری باید به‌صورت تک‌به‌تک برقرار شود و نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM ) ابزاری کارآمد در تحقق این هدف هستند.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار crm) سازیار با ثبت رویدادهای مختلف ارتباطی با مشتریان، امکان مدیریت هدفمند فعالیت‌های جاری فروش، بازاریابی و تبلیغات را ممکن کرده و ارتباط تنگاتنگی با نرم افزار فروش سازیاز دارد.

توانمندی‌های مهم نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار crm) سازیار را برمی‌شماریم:

 • تعریف نامحدود مخاطب (مشتریان احتمالی) و مشتری (مشتری نهایی)؛
 • فعالیت‌های گروهی تبلیغاتی، مانند فرستادن پیامک؛
 • مرور وضعیت مشتری، بازار؛
 • ثبت و مرور تمامی فعالیت‌های انجام‌شده با مشتریانِ احتمالی یا نهایی؛
 • مرور پروندۀ الکترونیک مشتریان: خریدهای مشتری، دریافت و پرداخت‌ها و… .

نرم افزار خرید سازیار

نرم افزار خرید  با ثبت رویدادهای خرید، امکان مدیریت فعالیت‌های جاری خرید و اطلاعات تأمین‌کنندگان را ممکن می‌کند و با نرم افزار حسابداری، نرم افزار انبار  و نرم افزار خزانه‌داری (دریافت و پرداخت)  ارتباط یکپارچه دارد.

به چند توانمندی محوری در نرم افزار خرید  اشاره می‌کنیم:

 • تعریف تأمین‌کنندگان؛
 • صدور استعلام و تبدیل آن به فاکتور خرید یا فاکتور خرید بدون‌استعلام؛
 • صدور برگشت‌ازخرید؛
 • صدور اسناد حسابداری خرید در نرم افزار حسابداری ، رسید و حواله‌های مرتبط درنرم افزار انبار، به‌صورت خودکار؛
 • محاسبۀ خودکار مالیات بر ارزش‌افزوده روی هر فاکتور خرید و فاکتور برگشت‌ازخرید و تهیۀ گزارش مالیات و عوارض خرید؛
 • ارتباط در سطح هر فاکتور خرید و برگشت‌ازخرید، یا مانده‌طلب تأمین‌کننده با سیستم خزانه‌داری (دریافت و پرداخت) و تهیۀ گزارش‌‌های کم‌نظیر مانند کارت تأمین‌کننده؛
 • گزارش‌های متنوع جدولی و نموداری از وضعیت تأمین‌کنندگان و کالاهای خریداری‌شده.

 

نرم افزار خزانه‌داری (دریافت و پرداخت) سازیار

مدیریت حساب‌های بانکی، صندوق، تنخواه و چک‌های دریافتی و پرداختی یکی از دل‌مشغولی‌های صاحبان کسب‌وکارهاست. نرم افزار خزانه‌داری (دریافت و پرداخت) سازیار با ثبت رویدادهای مربوط، امکان مدیریت دریافت‌ها و پرداخت‌ها، صندوق، تنخواه، چک‌ها و حساب‌های بانکیرا ممکن کرده است. گفتنی است که این نرم افزار با نرم افزار حسابداری ، نرم افزار فروش ، نرم افزار خرید و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار crm) سازیار ارتباط یکپارچه دارد.

برخی از توانمندی‌های نرم افزار خزانه‌داری سازیار را از نظر می‌گذرانیم:

نرم افزار انبار سازیار

مدیریت اثربخش انبار و موجودی کالاها تأثیر بسزایی در فعالیت‌های هر کسب‌وکار، اعم از تولیدی یا بازرگانی، دارد. نرم افزار انبار سازیار با ثبت رویدادهای مربوط، امکان مدیریت انبار را ممکن کرده و ارتباط یکپارچه با نرم افزار  حسابداری ، نرم افزار فروش ، نرم افزار خرید و… سازیار دارد.

پاره‌ای از توانمندی‌های نرم افزار انبار سازیار به قرار زیر است:

** شایان ذکر است نرم افزار انبار سازیار در دو نسخه ادواری و دائمی ( بر اساس نیاز مشتری) ارائه می‌گردد.

نرم افزار حقوق و دستمزد سازیار

پیچیدگی محاسبۀ حقوق و دستمزد، حساسیت محاسبه‌ها و ارائۀ اطلاعات متنوع حقوق‌پردازی به سازمان تأمین‌اجتماعی و وزارت دارایی، رَوندی زمانبر و حساس در واحدهای مالی هر کسب‎‌وکار است. نرم افزار حقوق و دستمزد سازیار با ثبت رویدادهای مربوط، امکان مدیریت راحت و سریع این عرصه را ممکن کرده و ارتباط یکپارچه با  نرم افزار حسابداری سازیار دارد.

چند نمونه از توانمندی‌های نرم افزار حقوق و دستمزد سازیار را برمی‌شمریم:

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱