پگاه سیستم و معرفی محصول ویژه فروشگاههای زنجیره ای

امروزه، جایگاه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در تجارت مبتنی بر خرده فروشی، جایگاهی ویژه و حایز اهمیت است. یکی از نیازهای این فروشگاه‌ها، نرم‌افزاری قدرتمند و یکپارچه برای مدیریت فروشگاه، از شعبه مرکزی تا سایر شعبه های

امروزه، جایگاه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در تجارت مبتنی بر خرده فروشی، جایگاهی ویژه و حایز اهمیت است. یکی از نیازهای این فروشگاه‌ها، نرم‌افزاری قدرتمند و یکپارچه برای مدیریت فروشگاه، از شعبه مرکزی تا سایر شعبه های آن است.

پگاه سیستم با تجربه گسترده در ارائه راهکار به فروشگاه‌ها و شرکت‌ها، با ارائه برند راهکار به بازار که ترکیبی از نرم‌افزارهای سازمانی و فروشگاهی است، توانسته است دغدغه این بخش از بازار را برطرف نماید. از جمله امکانات این محصول، پشتیبانی از مدیریت متمرکز خرید، طرح‌های تشویقی دفعات خرید، مدیریت ارتباط با مشتریان در سطح شعب مختلف، لیست‌های قیمت یکپارچه، تخفیف‌های یکپارچه یا محلی و… می‌باشد که فروشگاه‌های زنجیره ای را از مدیریتی هوشمندانه و به روز برخوردار می‌نماید.

پیش از این،«پگاه سیستم»محصول شاهکار خود را برای فروشگاه‌های کوچک، به بازار عرضه کرده بود.

شاهکار محصولی است که تمام امور مالی، خرید و فروش و انبار شما را سر و سامان می‌دهد.

این محصول در سه سطح در فروشگاههای معتبر قابل تهیه است:

  • نسخه عمومی
  • نسخه حرفه‌ای
  • نسخه شبکه

شاهکار نیز همانند راهکار در عین سادگی، ابزاری است قدرتمند با کارایی بالا برای مدیریت کارهای فروشگاه شما و در عین حال، یادگیری و استفاده آن بسیار ساده و آسان است.

پشتیبانی
پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش
مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل
با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید
info@pegahsystem.com

نشانی
تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱
تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱