مراحل پیوستن به ما

پگاه سیستم: اولین مرحله در پیوستن به خانواده‌ی «پگاه سیستم» ارائه‌ی تصویری گویا از مهارت‌ها و توانایی‌های شماست. این مهارت‌ها و توانایی‌ها شامل مجموعه‌ای از خصوصیات فردی و رفتاری، دانش، تخصص و تجربه است. یکی

پگاه سیستم: اولین مرحله در پیوستن به خانواده‌ی «پگاه سیستم» ارائه‌ی تصویری گویا از مهارت‌ها و توانایی‌های شماست. این مهارت‌ها و توانایی‌ها شامل مجموعه‌ای از خصوصیات فردی و رفتاری، دانش، تخصص و تجربه است. یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای ارائه‌ی این تصویر ارسال رزومه به دفتر «پگاه سیستم» است. ما در «پگاه سیستم» با طراحی یک ساختار آماده، مهم‌ترین پرسش‌ها را برای شروع به همکاری در «پگاه سیستم» مطرح کرده‌ایم.

شما نیز می‌توانید مطابق دیدگاه‌ها و نظرات خود رزومه‌ای را تهیه و برای ما ارسال کنید. همکاران ما اطلاعات شما را به دقت بررسی خواهند کرد و حداقل در مدت زمان یک هفته پس از ارسال با شما تماس خواهند گرفت. به خاطر داشته باشید که نبود شرایط همکاری با شما در یک سازمان هرگز به معنای شایسته نبودن یا انکار توانایی‌های شما نیست.

ضمن سپاس از تمام کسانی که فایل معرفی خود را برای این شرکت ارسال می‌کنند، یادآوری می‌کنیم که تنها با کسانی که رزومه آن‌ها در مرحله‌ی نخست پذیرفته شود تماس برقرار خواهیم کرد.

اگر در «پگاه سیستم» موقعیت شغلی مناسبی برای شما شناخته شود، ترتیب دادن یک جلسه‌ی حضوری، هم به شما و هم به «پگاه سیستم» برای جمع‌بندی و تصمیم‌گیری نهایی کمک می‌کند. شما با حضور در شرکت «پگاه سیستم» می‌توانید تا حدی با حال و هوا و فرهنگ حاکم بر شرکت و کارکنان آشنا شوید و زمینه‌های بیشتری برای معرفی خود و ترسیم تصویری روشن‌تر از خود بیابید. فراموش نکنید که این جلسه می‌تواند حتی بیش از رزومه‌ی کتبی که شما ارسال کرده‌اید در معرفی خصوصیات‌ (به ویژه رفتاری شما) موثر باشد.

مسئولان استخدام شما در «پگاه سیستم» نیز با برگزاری این جلسه مجال می‌یابند تا در تصمیم‌گیری‌های خود درباره‌ی شروع همکاری با شما عادلانه‌تر تصمیم‌گیری کنند.‌

پس از این مرحله چنانچه شما و مدیران «پگاه سیستم» به تمایل متقابل برای همکاری دست یابید، از شما دعوت خواهد شد تا به خانواده‌ی «پگاه سیستم» بپیوندید.

پشتیبانی
پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش
مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل
با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید
info@pegahsystem.com

نشانی
تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱
تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱