آموزش

آموزش مسئولیت حساس «پگاه‌سیستم» در ایجاد بستر مناسب فرهنگی در استفاده از فناوری اطلاعات در فرایندهای مختلف کسب و کار، اهمیت بخش آموزش را در این سازمان پررنگ کرده است. «پگاه‌سیستم» افزون بر آن‌که برنامه‌های

آموزش

مسئولیت حساس «پگاه‌سیستم» در ایجاد بستر مناسب فرهنگی در استفاده از فناوری اطلاعات در فرایندهای مختلف کسب و کار، اهمیت بخش آموزش را در این سازمان پررنگ کرده است. «پگاه‌سیستم» افزون بر آن‌که برنامه‌های منظمی را برای آموزش و به روز رسانی اطلاعات نیروی انسانی خود در نظر گرفته است، خدمات آموزشی کاملی را برای مخاطبان خود پیش‌بینی کرده است. این خدمات از برنامه‌ریزی برای آموزش مشتریان تا برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی هستند که به صورت مداوم در حال طراحی و اجرا هستند. مهم‌ترین فعالیت‌های آموزشی «پگاه‌سیستم» عبارت است از:

  • آموزش مشتریان برای استفاده بهینه از سیستم‌ها: «پگاه‌سیستم» برای آشنایی بیشتر مشتریان با کاربری سیستم‌ها و شیوه‌ی استفاده بهینه از امکانات موجود در آن‌ها، مسئولیت آموزش کاربران را در سازمان مشتریان بر عهده گرفته است.
  • برگزاری دوره‌های تخصصی آموزشی: گروه آموزش «پگاه‌سیستم» با برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی، شامل آموزش کاربری سیستم‌های «پگاه‌سیستم» و دوره‌های تخصصی سخت‌افزار، نرم‌افزار، شبکه و …، برای علاقه‌مندان و ارایه‌ی گواهی‌نامه‌های معتبر، گام دیگری در فرهنگ‌سازی استفاده از خدمات فناوری اطلاعات برداشته است.
  • برگزاری همایش‌ها و سمینارهای آموزشی: که به صورت دوره‌ای برگزار می‌شوند، از فعالیت‌هایی‌ است که علاوه بر شناساندن سیستم‌های «پگاه‌سیستم» به جامعه می‌تواند بستر فرهنگی موجود را برای استفاده از راهکاری فناوری اطلاعات کسب و کار آماده‌تر سازد.

پشتیبانی
پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش
مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل
با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید
info@pegahsystem.com

نشانی
تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱
تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱