چالش های کسب و کارهای جدید در بازاریابی آنلاین

زمانی که بازاریابی آنلاین را شروع می کنید، ممکن است به همه داده ها و اطلاعات مورد نیاز دسترسی نداشته باشید. با گذشت زمان و بهبود استراتژی های شما، ابهامات موجود از بین خواهند رفت.

زمانی که بازاریابی آنلاین را شروع می کنید، ممکن است به همه داده ها و اطلاعات مورد نیاز دسترسی نداشته باشید. با گذشت زمان و بهبود استراتژی های شما، ابهامات موجود از بین خواهند رفت.

معمولا راه اندازی کسب وکار جدید با هیجانات زیادی همراه است، ولی بیشتر استارت آپ ها نمی دانند چگونه می توانند بازاریابی آنلاین مناسبی داشته باشند. در این مطلب به برخی نکاتی که به شما کمک می کنند بازاریابی آنلاین خوبی داشته باشید، اشاره می کنیم. با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

نرخ تبدیل

نرخ تبدیل نشان دهنده درصد بازدیدکنندگان وب سایت شما است. اغلب کسب وکارهای جدید نمی دانند چطور می توانند آمار بازدیدکنندگان شان را به دست آورند. بااین حال وقتی شما جوانب مختلف را مورد آزمایش و تست قرار دهید، می توانید بازده عملکرد خود را تخمین بزنید. اگر براساس اطلاعات و داده هایی که از وب سایت خود به دست می آورید، با دقت مخاطبان تان را مورد بررسی قرار دهید، می توانید روندهایی را که به وب سایت شما بهتر جواب می دهند، پیدا کنید و متوجه شوید چه نقاط ضعفی دارید و چگونه می توانید خود را بهبود دهید. با چک کردن و کنترل این تکنیک ها، کسب وکار شما پایه و زیرساخت خوبی خواهد داشت.

استراتژی های مورد استفاده

بازاریابی آنلاین برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که به احتمال بیشتری در آینده مشتری شما خواهند بود. به همین دلیل باید همه چیز را به آنها معرفی کنید. شما می توانید از موتورهای جست وجو استفاده کنید تا افرادی را که نیازهایی متناسب با خدمات شما دارند، پیدا کنید. ابتدا مشتریان بالقوه خود را مورد مطالعه قرار دهید تا متوجه شوید آنها به چه چیزهایی علاقه دارند. به این ترتیب به استراتژی های خوب و قدرتمندی برای بازاریابی محصولات تان پی می برید؛ حتی اگر مشتریان شما در طول زمان تغییر کنند.

رشد و مقیاس پذیری

کسب وکار شما ممکن است در بازاریابی آنلاین خود به موفقیت های زودهنگام دست یابد و ممکن است با خلاف این روند روبه رو شود. در هر دو صورت شما باید بدانید چگونه می توانید به رشد خود ادامه دهید. در این راستا باید بدانید چگونه می توانید به هدف مرحله بعد خود دست پیدا کنید. وقتی یک تا سه ماه از شروع بازاریابی آنلاین شما گذشت، با جست وجوی گوگل رتبه بندی وب سایت خود را پیدا کنید. با مطالعه الگوهایی که از گوگل به دست می آورید، می توانید محتوای خود را برای مشتریان بهینه سازی کنید.

محاسبه معادله هزینه- فایده شما هم عنصری ضروری است که نباید آن را فراموش کنید. به علاوه همیشه برای آینده خود برنامه داشته باشید زیرا همین دوراندیشی است که شما را در بازی به پیروزی می رساند. با بهره گیری از خدمات Google Display Network در گوگل ادوردز و شبکه های اجتماعی، داده های بیشتری به دست خواهید آورد که آنالیز آنها آموزه های بیشتری برای  تان خواهد داشت.

رقیبان

شما باید بدانید که در بازار محصول خود، رقبای زیادی دارید. این مسئله مزایا و مشکلات خودش را دارد. مزیت وجود رقیبان دیگر در بازار، این است که شما را به سمت بهبود مداوم پروسه های بازاریابی سوق می دهند. می توانید از افرادی که سابقه بیشتری در صنعت شما دارند و تجارب بیشتری کسب کرده اند، نکات خوبی یاد بگیرید. به رقیبان تان به چشم سوژه هایی نگاه کنید که درس هایی برای شما دارند، نه صرفا به چشم افرادی که مشتریان شما را جذب می کنند. به عنوان یک کسب وکار جدید، باید نظارت دقیقی بر تکنیک های بازاریابی خود داشته باشید و متمرکز باقی بمانید تا بتوانید به طور مستمر پیشرفت کنید.

درک بودجه

شما باید بدانید که از ابتدای شروع به کار، هیچ بودجه دقیقی در اختیار نخواهید داشت. اهداف تان را مشخص کنید و راه های خوبی برای رسیدن به این اهداف بیابید. حالا باید بودجه بندی درستی داشته باشید و برای این منظور، باید بتوانید اطلاعات و کلیک های کافی از مشتریانی که برای دریافت خدمات به وب سایت شما مراجعه می کنند، کسب کنید. نگران حساب درآمد و مخارج خود نباشید. زمانی که تجربه و دانش بیشتری در مورد استراتژی های بازاریابی به دست آورید، بودجه بندی علمی تر و بهتری خواهید داشت.

 

منبع: زومیت

پشتیبانی
پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش
مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل
با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید
info@pegahsystem.com

نشانی
تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱
تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱