پشتیبانی

پشتیبانی
تیم پشتیبانی فنی «پگاه‌سیستم» مسئولیت خدمات پس از فروش برای مشتریان را بر عهده دارد. این تیم خدمات مورد نظر را به دو صورت آنلاین و یا مراجعه به سازمان مشتری ارائه می‌کند. هرچند که جزئیات و لایه‌های مختلف پشتیبانی از مشتریان به روشنی در قراردادهای همکاری عنوان می‌شود، به طور کلی فعالیت‌های تیم پشتیبانی پگاه‌سیستم به صورت زیر دسته‌بندی می‌شود:
  • برطرف ساختن مشکلات مشتریان: پس از استقرار محصول در سازمان مشتری، در صورت بروز مشکل در سیستم تیم پشتیبانی فنی «پگاه‌سیستم» موظف است در زودترین هنگام برای شناسایی، ریشه‌یابی و برطرف ساختن مشکل اقدام کند. حتی اگر دلایل بروز مشکل یاد شده از محلی به جز عملکرد سیستم‌های «پگاه‌سیستم» باشد، تیم پشتیبانی «پگاه‌سیستم» مشکل را شناسایی و در برطرف ساختن آن، مشتری را یاری خواهند کرد.
  • به روز رسانی سیستم‌ها: واحد تولید «پگاه‌سیستم» پیوسته در حال مطالعه، برطرف ساختن مشکلات احتمالی و توسعه‌ی محصولات این شرکت است. بنابراین، در صورت انتشار ویرایش‌های جدید از سیستم‌های فعلی، تیم پشتیبانی فنی «پگاه‌سیستم» مسئولیت به روزرسانی سیستم‌های مشتریان را بر عهده خواهد داشت. افزون بر این، سیستم‌های «پگاه‌سیستم» به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به صورت آنلاین و از طریق اینترنت قابل به روز رسانی هستند. از این رو بخش پشتیبانی «پگاه‌سیستم» در صورت تمایل مشتریان قادر خواهد بود با صرف وقت و هزینه‌ی بسیار اندک، سیستم‌های مشتریان را به روز رسانی کنند.
  • فرهنگ‌سازی برای استفاده از سیستم‌های یکپارچه: یکی از اهداف «پگاه‌سیستم» از ارائه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری خود، ایجاد فرهنگ استفاده از سیستم‌های یکپارچه در شرکت‌ها و سازمان‌هاست. نیروهای پشتیبانی فنی «پگاه‌سیستم» به دلیل ارتباط مستمر و طولانی با مشتریان، به گونه‌ای عهده‌دار این رسالت نیز به شمار می‌آیند.
  • دریافت نیازهای جدید مشتریان برای ارتقای ویژگی‌ها و توسعه‌ی محصولات: دریافت نیازهای جدید مشتریان و انتقال این نیازها به طور دقیق و صحیح به نیروهای بخش تولید، از دیگر وظایف نیروهای پشتیبانی «پگاه‌سیستم» است. ارتباط موثر و سازنده با مشتریان سبب می‌شود تا در طول زمان نیروهای پشتیبانی اطلاعات کامل و جدیدی از نیازهای مشتریان به دست آورند و با انتقال این اطلاعات به بخش تولید افزون بر ایجاد زمینه‌های مناسب برای توسعه‌ی محصول، مشتریان را از برطرف شدن نیازهای آینده‌شان مطمئن سازند.

 

شرکت «پگاه‌سیستم» به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات پشتیبانی به کاربران محترم نرم ‌افزارهای خود و بمنظور ارتباط مستقیم کاربران با واحد پشتیبانی، به شرح و ترتیب ذیل به مشتریان شرکت ارائه خدمت می‌نماید:
روزهای پنج شنبه از ساعت 9:00 صبح لغایت 13:00 از طریق تماس با کلیه شماره تلفن‌های شرکت «پگاه‌سیستم».
روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8:00 صبح لغایت 17:00 بعدازظهر از طریق تماس با کلیه شماره تلفن‌های شرکت «پگاه‌سیستم».

با وجود آن‌که ارائه خدمات پشتیبانی بصورت آنلاین توسط «پگاه‌سیستم» بسیار کامل و پاسخ‌گوی نیاز مشتریان است، در صورتی که مشتریان به هر دلیل (دسترسی نداشتن به خدمات اینترنت و …) خواستار استفاده از خدمات پشتیبانی حضوری توسط کارشناس شرکت «پگاه‌سیستم» باشند، کارشناسان واحد پشتیبانی آماده‌ی ارایه‌ی خدمات به صورت حضوری در محل مشتریان خواهند بود. به همین منظور پس از اعلام درخواست مراجعه حضوری از سوی مشتریان و در صورتی‌که بنا به تشخیص تیم فنی شرکت امکان حل مشکل از طریق راهنمای تلفنی یا به‌صورت آنلاین وجود نداشته باشد، کارشناسان واحد پشتیبانی «پگاه‌سیستم» پس از اعلام مشکل با مراجعه به محل مشتری نسبت به بررسی، راهنمایی و حل مشکل احتمالی اقدام خواهند کرد.

شیوه‌‌های ارائه‌ی خدمات نرم‌افزاری هر روز و با سرعت بالایی در حال تغییر و حرکت می‌باشند. هدف از به کارگیری یک راهکار نرم‌افزاری پیش از هرچیز سرعت بخشیدن به فرایند کار در بخشی‌ست که سیستم مورد نظر در آن‌جا راه اندازی شده است. از همین روی در هنگام بروز مشکل، اصلی‌ترین موضوع، سرعت برطرف شدن مشکل و قرار گرفتن سیستم در مسیر صحیح عملیات درخواستی است. پشتیبانی آنلاین از جمله راه‌هایی‌ست که به میزان زیادی در بهبود و افزایش سرعت عملکرد خدمات پشتیبانی مؤثر می‌باشد. به این خاطر «پگاه‌سیستم» راهکارهای ارائه خدمات خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که امکان پشتیبانی از راه دور (به صورت آنلاین) در آن‌ها پیش بینی شده است چرا که مراجعه به سازمان مشتری برای برطرف کردن یک مشکل (که گاه بسیار جزیی و کوچک است) موجب به هدر رفتن وقت و هزینه‌ی زیاد هم برای مشتریان و هم برای «پگاه‌سیستم» خواهد شد. با در نظر گرفتن این موضوع، مشتریان به استفاده از خدمات پشتیبانی آنلاین که وقت و هزینه بسیار اندکی را در مقایسه با روش‌های دیگر می‌طلبد، توصیه می‌شوند.
تیم کارشناسان پشتیبانی فنی «پگاه‌سیستم» در تمام طول ساعات اداری آماده‌ی ارایه‌ی خدمات آنلاین به مشتریان می‌‌باشد. و با اتصال آنلاین به سیستم نرم‌افزاری مشتری، مورد اعلام شده، بررسی و رفع می‌گردد. «پگاه‌سیستم» برنامه‌های منظمی برای توسعه‌ی این بخش از خدمات خود در نظر گرفته است تا در آینده و با پیشرفت فناوری بتواند با استفاده از بهترین راهکارهای موجود در اسرع وقت و با کمترین هزینه پاسخگوی مشتریان باشد و رضایت روز افزون کاربران نرم افزارهای خود را تامین نماید.

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱