همه چيز درباره کامیون سازی رَم

تنها داشتن یک رویا کافی نیست، کسی که رویا دارد باید با پشت کار و باور درونی به سمت آن گام بردارد. رَم یک برند سازنده ی وانت های پیکاپ در ایالات متحده است که در سال 2010 به عنوان یکی از بخش های گروه کرایسلر به ثبت رسید. در ادامه با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

برند رَم توسط شرکت خودروسازی ایتالیایی فیات پایه گذاری شد و در سال 1981 با نام دوج شناخته می شد اما بعدها نامش را به رَم تغییر داد. این شرکت در سال 2009 هنگامی که گروه کرایسلر به مالکیت گروه فیات درآمد ثبت شد و در سال 2011 به سرعت در بازار مطرح شد.

رَم در ابتدا بیشتر وانت هایش را در بخش های صنعتی و تجهیزات سازمانی از قبیل برق رسانی، مخابرات و آبرسانی ارائه می داد و توجه کافی به مشتریانی که وانت را فقط برای تفریح می خواستند نشان نمی داد. این شرکت به دنبال تمرکز بر روی نیاز عموم مردم به وانت و کامیونت بود.

اصلی ترین مدل های تولیدی رم شامل وانت های غول پیکر می شود که بزرگترین بخش فروش این شرکت را در بر میگیرد. رم ماشین ها و ون های شاسی بلند را نیز به بازار عرضه می کند و همینطور بخشی از درآمد تجاری این شرکت شامل ارائه خدمات ویژه به مشتریان خاص است.

تاریخ برند رم به سال 1981 بر می گردد هنگامی که دوج سری وانت های پیکاپ را تولید کرد. اگرچه دوج از سال 1917 مشغول به تولید وانت بود اما وانت های پیکاپ برای اولین بار تحت برند رم در سال 1981 به بازار عرضه شدند. دوج که در حال حاضر با نام رم شناخته می شود مدل رم D150 مایزر را برای آنهایی که به یک پیکاپ با مصرف سوخت پایین نیاز دارند معرفی کرد.

در سال 1987 رم بهینه سازی شد و ازین پس مدل هایش را با طراحی جدید روانه بازار کرد. در طی دو سال بعد موتورهای جدید و تقویت شده در بازار خودرو خبر ساز شدند و رم همچنان به معرفی مدل های جدیدش ادامه میداد.

در سال 1994 جدیدترین مدل رم معرفی شد که موفقیت بزرگ و سریعی در بازار به شمار می رفت. تمام مدل های جدید از ظاهری تنومند و موتوری با قدرت بالا برخوردار بودند. از این سال به بعد نیز طراحی مدل های رم تغییر یافت.

انتخاب موتوری پر قدرت برای وانت های رم بسیار تاثیر گذار بود تا جایی که تمام مدل های این شرکت در بازار بهترین رتبه در قدرت کشندگی را داشتند. مدل جدیدی از وانت دو کابین رم با نام کلاب در سال 1995 معرفی شد که چندین مدل منحصر به فرد را در زیر مجموعه داشت. دوج همچنین اتومبیلی با نوع سوخت CNG به بازار عرضه کرد. در سال 1996 بهینه سازی های مکانیکی زیادی در ماشین های این شرکت ایجاد شد.

در سال های بعد دوج رم به یک برند موفق و قدرتمند در زمینه تولید وانت ها ی پیکاپ تبدیل شد و تا به امروز در تمام مدل های خود ویژگی های خوبی از جمله کاربرد راحت، سبک، متفاوت، طراحی لوکس و عملکرد بالا را در نظر گرفته است.

 

منبع: ضمیمه

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱