سازه سرامیک

شرکت بازرگانی سازه سرامیک و مواد ایرانیان در جولای سال ۲۰۰۶ میلادی با هدف ارائه قطعات یدکی و خدمات فنی برای خطوط تولید سرامیک ساکمی (کاشی، چینی بهداشتی، مظروف، آجر نسوز،) تاسیس شد.

این شرکت، با استخدام کادری مجرب و با انبار قطعات یدکی به ارزش ۴۵۰٫۰۰۰ یورو، فعالیت خود را آغاز کرد. در سال   ۲۰۰۷ میلادی، شرکت ساکمی ایمولا سهام عمده ای از شرکت سازه سرامیک و مواد ایرانیان را خریداری نمود و سهامدار خارجی این شرکت گردید، از آن زمان شرکت سازه سرامیک و مواد ایرانیان با نام تجاری جدید ساکمی ایران به عنوان تنها تامین کننده ی رسمی قطعات یدکی شرکت ساکمی ایمولا در ایران به فعالیت خود ادامه داد.

در سال ۲۰۱۷ میلادی، شرکت ساکمی ایمولا ۱۰۰% سهام شرکت ساکمی ایران را خریداری نمود. امروزه ساکمی ایران، علاوه بر فعالیت اولیه ی خود در زمینه ی تامین قطعات یدکی و خدمات فنی بخش سرامیک با بیش از ۷۰ مشتری فعال در سراسر ایران، قابلیت تامین ماشین آلات و خطوط کامل صنعت آشامیدنی، درب بطری و ظروف پلاستیکی و همچنین تامین قطعات یدکی مربوط به این بخش را نیز از سال ۲۰۱۸ میلادی دارا می باشد.

 

پگاه سیستم:

با توجه به ماهیت فعالیت شرکت سازه سرامیک در زمینه بازرگانی خارجی و در نتیجه نیاز به نرم افزارهای که دارای زیر سیستم ارزی و همچنین نیاز به امکان تبادل اطلاعات بین نرم افزار ایتالیایی موجود (جهت تولید پروفرم) و گزارشات داخلی متنوع، پس از آشنایی با عوامل اجرایی شرکت«پگاه سیستم»در سال ۱۳۹۰ و مطالعه سوابق نرم افزاری ایشان تصمیم به همکاری با این شرکت جهت استفاده از کلیه زیر سیستم های موجود در زمینه حسابداری، فروش، خرید، انبار، دارایی ثابت، حقوق و دستمزد گرفته شد. پس از انجام مطالعات مورد نیاز و مراحل شناخت و همچنین انتقال اطلاعات نرم افزارهای قبلی در سال ۱۳۹۱ کلیه سیستم های مذکور پس از استقرار کامل مورد بهره برداری قرار گرفتند.

از مزایای این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای شرکت های همکار میتوان موارد ذیل را یادآور گردید:

  • زیر سیستم ارزی
  • قابلیت تبدیل تاریخ شمسی و میلادی در اسناد و زیر سیستم ها
  • نمایش گرافیکی اسناد مرتبط در تمامی مراحل ثبت
  • گزارشات متنوع و قابلیت ساخت خروجی به نرم افزار Excel در هر زمان
  • یکپارچگی کامل زیرسیستم های موجود
  • قابلیت دریافت اطلاعات از نرم افزار Excel و همچنین فایل های متنی TXT
دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱

از«پگاه سیستم» مشاوره بگیرید