زین الدین زیدان و درسهايي كه به كارآفرينان مي آموزد

زین الدین در ۲۳ ژوئن ۱۹۷۲ در شهر مارسی فرانسه به دنیا آمد. او بازی فوتبال را از سن ۵ سالگی در محل تارتان شروع کرد. وقتی ۱۰ سالش بود برای بازی در تیم محلی US Saint-Henri انتخاب شد. همچنین بخاطر پیشرفت چشمگیرش در ۱۴ سالگی برای بازی در SO Septemes-les-Vallons انتخاب شد. در ادامه با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

نوجوانی زیدان

هنوز استعداد خاص و حقیقی زین الدین بروز داده نشده بود تا زمانیکه یک ستاره فوتبال به نام ژان وارود استعداد این بچه را کشف کرد. او را برای تمرین و آموزش ها بیشتر به باشگاه تیم کنس برد. ژان وارود بیشترین تاثیر مثبت را بر زندگی حرفه ای زیدان گذاشت.

اولین مسابقه حرفه ای او برای باشگاه کنس در ۱۸ می ۱۹۸۹ در برابر نانتس در لیگ يك فرانسه بود. اولین گل او برای این تیم در فوریه ۱۹۹۱ بود. در اولین فصل همراهیش با تیم کنس، به شناخت و تقویت مهارت های پنهانش کمک بزرگی کرد. در فصل فوتبالی ۱۹۹۲- ۹۳، او به تیم ژیروندینز د بوردگس انتقال پیدا کرد و همانجا به مدت چهار فصل بازی کرد. او در کسب موفقیت و پیروزی های تیمش تاثیر فراوانی داشت. در سال ۲۰۰۶ به عنوان بازیکن اول لیگ فرانسه انتخاب شد و یکی از بهترین هافبک های جهان در نظر گرفته شد.

زندگی حرفه ای

در سال ۱۹۹۶ به یوونتوس منتقل شد. در اولین فصل بازی در تیم یوونتوس تاثیر چشمگیری در کسب جام ۱۹۹۶ بین قاره ای و جام سری الف سال ۱۹۹۷ ایتالیا داشت. دوباره در ۱۹۹۸ کمک کرد یوونتونس پیاپی دومین برنده عنوان سری الف و سه بار پیاپی قهرمان لیگ قهرمانان (یوفا) شود. در ۲۰۰۱، او هزینه رکورد جهانی ۷۵ میلیون یورو برای یک قرارداد ۴ ساله با رئال مادرید غول اسپانیا را پرداخت کرد. در ۲۰۰۲، او گل پیروزی در فینال لیگ برتر قهرمانان (یوفا) را به کتک زدن بایر لورکوزن با نتیجه ۱-۲ به ثمر رساند. زیدان به رئال مادرید برای پیروزی لا لیگا در فصل ۲۰۰۲-۰۳ کمک کرد. زین الدین زیدان همراه با دیوید روبرت جوزف بکهام در مدت زمانش در رئال مادرید، او به عنوان بهترین بازیکن در سرتاسر جهان بدون هیچ درنگ (تاملی، تردیدی) توسط منتقدان و طرفداران در نظر گرفته شد. در ۲۰۰۴، او رای «بهترین فوتبالیست اروپایی ۵۰ سال گذشته» در پنجاهمین مجلس سالگرد نظرسنجی انجام شده توسط یوفا را اخذ کرد. در زندگی حرفه ای ۵ سال حضورش در رئال مادرید، او ۴۹ گل در ۲۲۵ مسابقه را به ثمر رساند. در مدت خدمت باشگاه، او ۴ سال برای کنس، ۵ سال برای یوونتوس و رئال مادرید بازی کرد. او سرآمد در مرحله باشگاه ایتالیا، فرانسه و اسپانیا در مجموع ۱۲۵ گل در ۶۸۱ بازی به علاوه کمک های بی شمار و فرصت هایی که او ایجاد کرد بود.

موفقیت ها

حرفه بین المللی او همراه با دستاوردهای استثنایی که شامل هدایت شدن اش به سمت جام جهانی سال ۱۹۹۸ با ۲ گل در فینال در برابر برزیل بود. او همچنین کاپیتان تیم اش در جام جهانی فینال ۲۰۰۶ در برابر ایتالیا ، در جاییکه آنها پنالتی را از دست دادند بود. او برنده جایزه توپ طلا بهترین بازیکن مسابقات جام جهانی ۲۰۰۶ شد. او ۳۱ گل برای کشورش در ۱۰۸ حضورش به ثمر رسانده است. او همچنین منجر به کمک پیروزی تیم اش در یورو ۲۰۰۰ و به عنوان بازیکن مسابقات انتخاب شد. او به عنوان «بازیکن فیفا سال» در ۱۹۹۸، ۲۰۰۰ و ۲۰۰۳ انتخاب شد. او در بسیاری موارد یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال تاریخ در نظر گرفته شده است.

تعدادی از جایزه های کسب شده

۲۰۱۱: دستاورد عمر لائورس

۲۰۰۸: افسانه پای طلایی

۲۰۰۳: بازیکن سال جهانی فیفا

۲۰۰۰: بازیکن سال جهانی فیفا

۱۹۹۹: بازیکن سال جهانی فیفا

۱۹۹۸: بالن دور

 

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱