روز آدم مشهورها متفاوت آغاز می شود

 

با هر کاری که اول صبح بلافاصله پس از بیدار شدن انجام می دهید بقیه روزتان را می سازید.

انسان های موفق روی برنامه های صبحگاهی تکیه می کنند تا بتوانند با چالش هایی که در طول روز انتظارشان را می کشند دست و پنجه نرم کنند. چه روزتان را با کشش بدن شروع کنید چه با نوشتن برنامه های آزمایشی، عادت های مثبت و سازنده شما را به سمت موفقیت پیش می برد.

در این جا چند نمونه از برنامه های روتین صبحگاهی مشهورترین انسان های موفق آمده است؛ با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

مارک کیوبن

مارک کیوبن صاحب شرکت دالاس ماوریکس در رابطه با برنامه روتین صبحگاهی همه چیز را ساده کرده است. او می گوید: مدیتیشن صبحگاهی نوعی بیزینس است و موفقیت یعنی با لبخند روی صورت بیدار شدن.

باراک اوباما

اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا از برنامه صبحگاهی اش استفاده می کرد تا خودش را برای روزی که در پیش رو دارد آماده کند. اوباما شب ها چهار ساعت بیشتر نمی خوابید و هنگام بیدار شدن زمانش را صرف تصمیمات کوچکی مثل این که چه چیزی بپوشد یا چه چیزی بخورد نمی کرد. او ترجیح می داد انرژی اش را صرف تصمیمات بزرگ کند. اوباما هر روز صبح به مدت ۴۵ دقیقه ورزش های هوازی و قدرتی انجام می داد.

دواین جانسون

ورزش کردن بزرگ ترین بخش زندگی دواین جانسون است. او هر روز قبل از سپیده دم از خواب بیدار می شود تا ورزش های سخت و رژیم غذایی که در طول روز ادامه دارد را آغاز کند. او بعد از یک فنجان قهوه به مدت ۳۰ الی ۵۰ دقیقه ورزش هوازی انجام می دهد. دواین جانسون رژیم سختی می گیرد و یکی از عادت های خوبی که دارد این است که غذاها را زودتر از موعد مقرر خودش آماده می کند.

جنیفر آنیستون

این ستاره سینما روزش را از ساعت ۴ و نیم یا ۵ صبح شروع می کند. او هر روز صبح ۵ کار به عنوان روتین صبحگاهی انجام می دهد: یک لیوان آب گرم با یک تکه لیمو می نوشد – صورتش را می شوید – مدیتیشن انجام می دهد – صبحانه می خورد و ورزش می کند.

اپرا وینفری

اپرا وینفری یکی از انسان های موفق و مشهوری است که روز خود را با مدیتیشن آغاز می کند. او بعدها همراه با دیپاک چوپرا یک چالش مدیتیشن ۲۱ روزه را آغاز کردند که به صدها هزار نفر کمک کرد تا بتوانند سلامت خود را با مدیتیشن روزانه تقویت کنند.

ریچارد برانسون

برانسون صبح ها ساعت ۵ از خواب بیدار می شود و معتقد است که با زود بیدار شدن می تواند کارهای بیشتری در طول روز انجام دهد. علاوه بر این می تواند زمان بیشتری را در کنار خانواده باشد و ورزش کند.

وارن بافت

وارن بافت موفق ترین سرمایه گذار دنیا روز خود را با مطالعه آغاز می کند. او بعد از شروع روز باز هم بیشتر مطالعه می کند. وارن در واقع ۸۰ درصد روز خود را صرف مطالعه می کند و ۵۰۰ صفحه مطالعه در طول روز را پیشنهاد می کند.

تونی رابینز

تونی رابینز یکی از نویسنده های پرفروش دنیا هر روز صبح ۱۰ دقیقه زمان برای خودش ذخیره می کند. او روزش را با فکر کردن به چیزهایی که بابت آن ها شاکر است آغاز می کند، سپس برای خانواده و دوستانش دعا می کند و چیزهایی را که قرار است آن روز به انجام برساند تجسم می کند.

ملکه الیزابت

ملکه الیزابت دوم یکی از پادشاهانی است که طولانی ترین سلطنت را در طول تاریخ انگلیس دارد. چه عادت هایی به او کمک کرده تا بتواند تخت پادشاهی را به مدت ۶۰ سال داشته باشد؟ او هر روز ساعت ۷ و نیم صبح از خواب بیدار می شود و یک فنجان چای صبحانه انگلیسی و کلوچه می خورد، روزنامه می خواند و به برنامه رادیویی گوش می دهد.

اسکات آدامز

اسکات آدامز خالق کمیک استریپ «دیلبرت» صبح ها آلارم ساعت را روی ساعت ۵ تنظیم می کند اما از ساعت سه و نیم به بعد بیدار است، هر روز صبح یک صبحانه مشابه (قهوه و پروتئین) سرو می کند. به گفته خودش این روتین روزانه مغزش را برای خلاقیت و ابتکار آزاد می گذارد.

جان پاول دجوریا

جان پاول موسس کارآفرین بیلیونر و موسس شرکت محصولات موی Paul Mitchell صبح ها شروعی آرام دارد. او صبح ها به مدت ۵ دقیقه ریلکس می شود و به کارها و برنامه های روز فکر نمی کند. او در این ۵ دقیقه تنها به شکرگزاری تمرکز می کند و سپس یک فنجان قهوه یا کاپوچینو می نوشد.

تیم فریس

تیم فریس نویسنده کتاب پرفروش ۴ ساعت کاری در هفته ۵ برنامه صبحگاهی اش را به اشتراک گذاشته است: مرتب کردن تخت – ۲۰ دقیقه مدیتیشن – آویزان شدن از جایی برای درآوردن ستون فقرات از حالت فشرده – نوشیدن چای سیاه چینی و نوشتن احساسات و اولویت ها.

میشل گس

میشل گس یکی از رهبران کسب و کار است که به صبح ها زود بیدار شدن معتقد است. میشل رئیس استارباکس روز خود را با ورزش دویدن آغاز می کند.

 

منبع: وب سایت بدونیم

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱