برند هاکوپیان

  شرکت هاکوپیان در عمر ۴۰ساله خود از فراز و نشیب های فراوانی عبور کرده است. از آنجا که همیشه دارای برنامه های مدرن درازمدت، کوتاه مدت و میان مدت بوده، همواره توانسته است به

 

شرکت هاکوپیان در عمر ۴۰ساله خود از فراز و نشیب های فراوانی عبور کرده است. از آنجا که همیشه دارای برنامه های مدرن درازمدت، کوتاه مدت و میان مدت بوده، همواره توانسته است به شایستگی از همه بحران ها عبور کند و نقش خود را به عنوان یک سازمان مسئولیت پذیر در کشور ایفا کند. در ادامه با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

برای رسیدن به موفقیت باید خود را لایق موفقیت و توانگری بدانید. بیشتر افراد موفق خود را لایق این شرایط می دانند. چگونه می خواهید به هدفی برسید که خود را لایق آن هدف نمی دانید یا خود را در رسیدن به آن ناتوان می دانید؟ پس در قدم اول به توانابودن خود ایمان داشته باشید تا بتوانید قدم های بعدی را با اطمینان و قدرت تمام بردارید. بدانید که ذهن شما دارای قدرت نهفته ای است که اگر به آن دست یابید، می توانید کارهای فوق العاده ای انجام دهید. لازمه دستیابی به این قدرت درونی باور آن است.

خبر خوب این که شما هم می توانید… همچون سمبات هاکوپیان که خواست و توانست! به موفقیت دست یابید.

هاکوپیان چگونه هاکوپیان شد!

به عقیده او آینده زیباست و نگاه به گذشته نیز حکایت از هزاران تجربه دارد که هریک از آنها می تواند آینده ای زیباتر را ترسیم کند و بر همین اصل در یکی از روزهای بهاری سال ١٣۴٩ شرکت هاکوپیان را با امکانات و سرمایه بسیار اندک، ولی با رویاهای بزرگ و اندیشه فرامرزی به عنوان یک مزون بنا کرد که در کمتر از سه سال به شهرت رسید و در ردیف بهترین های آن زمان قرار گرفت و بیش از ٣ دهه قبل، با انتشار اولین ژورنال مد ایران به پیشینه افتخارآمیز هنر طراحی و رنگ آمیزی در نساجی پوشاک کشورمان اشاره کرد و هشدار داد که شایسته نیست که یان صنعت و هنر گرانبها را به حال خود رها سازیم، زیرا فردا برای بازنمایی آن دیر خواهد بود. با برگزاری نمایش مد آذرماه سال ١٣۵۴ و انتشار اولین ژورنال مد ایران و گزارشی که رویترز از این نمایش مد به سراسر دنیا مخابره نمود، شهرت هاکوپیان از مرزهای ایران عبور کرد و رویای وی یکی پس از دیگری به واقعیت پیوست.

او از همان ابتدا ارکان اصلی کسب و کار را به درستی شناخته بود و می دانست که پول، اطلاعات و تکنولوژی در اختیار همگان قرار خواهد گرفت. آنچه سازمان ها را از یکدیگر متمایز خواهد کرد، خلاقیت، نوآوری، زیبایی شناسی، انتخاب صحیح نیروی انسانی و آموزش مستمر آنان و درنهایت صداقت با مشتری است.

او این تفکر را چنان نهادینه کرد که امروزه همه همکارانش در سازمان، گوش به فرمان مشتری هستند و هر طرحی که به نظرشان می رسد ابتدا منافع و رضایت مشتری را در آن می بینند. بدین سبب سرمایه گذاری برای آموزش های گوناگون جهت رشد و بالندگی نیروی انسانی در بخش های مختلف با روش های نوین جهانی انجام می گیرد.

شرکت هاکوپیان در عمر ۴۰ساله خود از فراز و نشیب های فراوانی عبور کرده، ولی از آنجا که همیشه دارای برنامه های مدرن درازمدت، کوتاه مدت و میان مدت بوده، همواره توانسته است به شایستگی از همه بحران ها عبور کند و نقش خود را به عنوان یک سازمان مسئولیت پذیر در کشور ایفا کند.

هاکوپیان یک شرکت خانوادگی است و موفق به دریافت ٢۰ جایزه بین المللی از سال ١٩٩۴ تا ٢۰۰٩ و دو جایزه ملی در سال ٨۴ و ٨۵ شده است و اینک با ایجاد زنجیره ای با سبک متفاوت در سراسر کشور، طراحی سیستم مشتری مداری نوین، استقرار تکنولوژی هزاره سوم، توسعه بخش های طراحی تولید و توزیع با ایجاد دو کارخانه تولید کت و شلوار کلاسیک و اسپرت و یک کارخانه تولید پیراهن که هریک در نوع خود در جهان کم نظیر می باشند و نیز همکاری با دانشگاه های کشور در رابطه با آموزش این رشته از طریق تدریس و نشر کتب حرفه ای و برقراری و حفظ ارتباط با تمامی مراکز مد اروپایی توانسته موجب ایجاد فرصت های مساعد برای سایر علاقه مندان به سرمایه گذاری در این رشته بود.

این برند توانسته است زمینه رشد این صنعت پاک و ارشمند را در کشور فراهم کند.

اینک در آستانه پایان دهه اول از هزاره سوم و آغاز دهه پنجم عمر پوشاک هاکوپیان، این برند به درستی می داند که سلیقه مشتریان در جهان به طور شگفت انگیزی تغییر یافته و مشتریان از تولیدات انبوه صنعتی قرن بیستمی به شدت خسته شده و در حال منسوخ کردن آن هستند و همه مشتریان در سطح جهان خواستار کالا و خدمات سفارشی می باشند که روحی هنری در آن احساس شود و این خواسته ها باعث به چالش کشیدن خلاق ترین شرکت ها در جهان شده اند.

هاکوپیان مردم را می شناسد، پوشاک را می شناسد، از بالاترین حد گرفته تا سنتی ترین لباس ها و این هنر و تخصص را دارد که این دو را با هم تلفیق کند. این نتیجه نیم قرن کار و هنر هاکوپیان است و با اتکا به این توانمندی، بخش طراحی تولید را به یک باره دگرگون کرده، به گونه ای که هنر دستی و تکنولوژی نوین را با هنرمندی تمام درهم آمیخته و تولیدات را در سطح لباس های دست دوز سفارشی ارتقا داده است، به گونه ای که می توان آنها را با عالی ترین مارک های اروپایی به ویژه ایتالیایی مقایسه کرد. ویژگی آنها استفاده از بهترین مواد اولیه طبیعی از پارچه تا نخ است که همه آنها از میان زیباترین کلکسیون های کارخانجات معتبر نساجی جهان به ویژه ایتالیا برگزیده شده اند.

در طراحی و دوخت، مد، زیبایی و سبکی وزن لباس، راحتی و آرامش را در سطح عالی برای مشتریان به ارمغان آورده که امروزه خواسته های اساسی مشتریان در سطح بین المللی است.

در گذر  این ۴۰ سال، نام هاکوپیان از یک مارک تجاری عبور کرده و به یک نماد و سرمایه ملی مبدل شده است.

هاکوپیان در بخش مسوولیت های فرهنگی نیز ضمن اداره نشر کتاب های حرفه ای ساخت ١٢ مدرسه دخترانه را در دستور کار خود قرار داده که نخستین آن در شهر زلزله زده بم احداث شده است.

آنچه این شرکت را بیش از پیش توانمند می کند، قرار گرفتن بیش از ٣۰۰ هزار مشترک و بیش از ٧۰۰ نفر پرسنل شاغل و وفادار به عنوان خانواده بزرگ هاکوپیان در کنار هم و در زیر یک سقف می باشد.

 

منبع:تلسکوپ

 

پشتیبانی
پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش
مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل
با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید
info@pegahsystem.com

نشانی
تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱
تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱