براي بازاریابی در سال ۲۰۲۰ آماده شويد + اینفوگرافیک

  برای بسیاری از کسب وکارها سال ۲۰۲۰ به یک مهلت نمادین تبدیل شده است که برای آن طرح ها و استراتژی های مختلفی دارند. از طرف دیگر همه کارشناسان معتقدند چهره کارآفرینی و بازاریابی

infografi178

 

برای بسیاری از کسب وکارها سال ۲۰۲۰ به یک مهلت نمادین تبدیل شده است که برای آن طرح ها و استراتژی های مختلفی دارند. از طرف دیگر همه کارشناسان معتقدند چهره کارآفرینی و بازاریابی در سال ۲۰۲۰ به شیوه متفاوتی خواهد بود. از همین رو، ذی نفعان تلاش می کنند با پیش بینی روندهای آینده بازاریابی و فروش برای چهار سال آینده برنامه ریزی کنند. در ادامه با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

سه عامل مهم در رفتار مصرف کننده تأثیر خواهد داشت:

 

infografi178

 

پذیرش کامل فناوری های جدید: مصرف کنندگان سال ۲۰۲۰ به طور کامل به فناوری  و تکنولوژی وابسته هستند. با هر تکنولوژی جدیدی آنها شگفت زده شده و می خواهند از مزایای آن بهره مند شوند.

شفافیت: با به وجود آمدن تکنولوژی های بیشتر، جهان به سمت شفافیت بیشتر حرکت خواهد کرد. مصرف کنندگان به راحتی خواهند توانست کسب وکارها را با هم مقایسه و بهترین محصول را انتخاب کنند.

انتخابی بودن: رسانه ها و تکنولوژی های جدید، کسب وکارها را قادر می سازند تا در مورد شرکت هایی که با آنها در ارتباط هستند، بسیار انتخابی عمل کنند.

افراط گرایی در کیفیت محصول و خدمات به مشتری

شاید افراط گرایی در مذهب و سیاست، کار ناپسندیده ای باشد، اما افراط گرایی در ارائه تجربه عالی به مشتری یکی از عناصر اصلی آینده بازاریابی در سال ۲۰۲۰ است. در واقع، شما برای اینکه تجربه خوبی را به مشتری ارائه کنید، باید محصول مناسبی داشته باشید.

پس افراط گرایی در کیفیت محصول و خدمات به مشتری یک اصل اساسی در سال ۲۰۲۰ است.

به عنوان مثال سیاست بازگشت شرکت Zappos نمونه ای از افراط گرایی در خدمات به مشتری است.

مشتری آنها اگر از محصول راضی نبود، می تواند تا ۳۶۵ روز بعد آن را بازگرداند، البته به شرطی که محصول کهنه نشده باشد و در همان بسته بندی اصلی خود با اطلاعات سفارش برگردانده شود.

ادغام تکنولوژی با بازاریابی و خدمات دهی

همانطور که گفتیم تکنولوژی در سال های آینده در حوزه بازاریابی بسیار مهم و ضروری خواهد بود و از جنبه های مختلفی به کسب وکارها کمک خواهد کرد.

بهبود تجربه مشتری: فناوری های جدید به کسب وکارها کمک خواهند کرد تا تجربه مشتری بهتری داشته باشند، بنابراین استفاده از انواع تکنولوژی ها در سال ۲۰۲۰ برای شما ضروری خواهد بود.

افزایش بهره وری: فناوری ها می توانند فرآیندهای خاص و سخت را ساده تر کنند، در نتیجه رضایت مشتری افزایش یافته و هزینه ها کاهش می یابد.

تولید سودآوری بیشتر: با اتوماتیک شدن فعالیت ها کسب وکارها با کار کمتر، سود بیشتری به دست خواهند آورد؛ بدیهی است که داده ها یکی از مهم ترین ابزارها در سال ۲۰۲۰ خواهند بود.

جمع آوری داده های مشتریان و تجزیه و تحلیل آنها به شرکت ها کمک خواهد کرد تا از بهترین شیوه ها برای بازاریابی استفاده کنند.

در سال ۲۰۲۰ ثروتمندترین شرکت ها، آنهایی خواهند بود که از داده ها حداکثر استفاده را بکنند.

فروش در چند سال آینده با هدف نهایی فروش انجام نخواهد شد

مصرف کنندگان امروزی قبل از خرید هر محصولی با بیش از پنج برند تعامل می کنند. آنها به شدت به پیام های تجاری و رفتار برندها توجه می کنند.

تحقیقات اخیر نشان داده که مدل فشاری قبلی با مدل کششی جایگزین شده است.

در چنین دورانی شما نباید برای خرید یک محصول به مشتری فشار بیاورید، بلکه باید این کشش را در او ایجاد کنید که خودش به سمت برند شما بیاید.

محتوا در سال های آینده نیز همچنان پیشتاز خواهد بود.

محتوا به مردم ارزش ارائه می کند و خیلی کم به محصولات شما مرتبط است، بلکه بیشتر اطلاعات در اختیار مشتری قرار می دهد.

این موضوع برای کاربر ارزشمند است. این شیوه فروش بدون تلاش برای فروش مستقیم است.

چهار اصل مهم که برای موفقیت باید در نظر بگیرید:

روی رسانه های شخصی خود سرمایه گذاری کنید: با ایجاد رسانه شخصی می توانید کاربران را برای مصرف محتوا به وب سایت خود بکشانید.

محتوا را به عنوان طعمه ای برای داده ها در نظر بگیرید: محتوا برای کاربران ارزشمند است، شما می توانید از طریق آن به جمع آوری بهترین و مرتبط ترین داده ها بپردازید.

داستان سرایی کنید: داستان کسب وکار خود را بگویید و در ذهن مشتریان برای همیشه ماندگار شوید.

طراحی، طراحی، طراحی: محتوای شما باید مرتبط، جذاب و مناسب باشد.

اما بیشتر از این موضوع، طراحی و طراحی تجربه کاربری اهمیت دارد.

طراحی مناسب در سال های اخیر بیشتر و بیشتر مورد توجه خواهد بود.

 

 

منبع: آي بازاريابي

پشتیبانی
پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش
مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.
۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل
با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید
info@pegahsystem.com

نشانی
تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱
تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱