بازار ونزوئلا به روی محصولات دانش‌بنیان ایرانی گشوده می‌شود.

معاونت علمی و فناوری اعلام کرد هیاتی فناور و تجاری از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق راهی کشور ونزوئلا می شوند تا سهم ایران از بازار این کشور بیشتر شود.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ماه گذشته در دیدار با وزیر علوم ونزوئلا از سفر هیاتی ۷۵ نفره از شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی به این کشور خبر داد و گفت: پس از درخواست رئیس جمهور ونزوئلا مبنی بر حضور شرکت های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی در نمایشگاه این کشور؛ بیش از ۷۵ شرکت دانش بنیان برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند تا محصولات و توانمندی‌های فناورانه خود را به نمایش بگذارند.بر همین اساس ۲۲ شهریورماه سال ۱۴۰۱ بیش از ۷۵ شرکت دانش بنیان و خلاق به همراه هیات فناوری ایران به کشور ونزوئلا می روند تا در نمایشگاهی از محصولات و توانمندی های ایران ساخت شرکت و برای توسعه تبادلات علمی و فناورانه دو کشور با مجموعه‌های متناظر خود نشست های رودررو برگزار کنند.
شرکت هایی در حوزه‌های فناورانه نفت، گاز و پتروشیمی، سلامت، تجهیزات پزشکی، دارو، آی‌سی‌تی، صنایع خلاق و کشاورزی و ماشین آلات و تجهیزات این صنعت که با حضور در این نمایشگاه؛ توانمندی‌هایشان را نمایش داده و آمادگی خود برای تبادل این ظرفیت های دانشی و تخصصی به کشور ونزوئلا را اعلام می‌کنند.
این سفر زمینه توسعه و رونق بازار محصولات ایران ساخت در کشور ونزوئلا را فراهم می‌کند تا شرکت های تولیدکننده محصولات باکیفیت بتوانند مقصد صادراتی جدیدی برای خود بیابند. شرکت‌ها با حضور در این سفر از برنامه‌هایی چون برگزاری نشست‌های رودررو با شرکت‌های متناظر، بازدید از مراکز تولید صنعتی، برگزاری سمینارهای آموزشی تجارت با ونزوئلا و برگزاری نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان بهره‌مند می‌شوند.
۲۳ خردادماه سال جاری هم نیکلاس مادورو رئیس‌جمهوری ونزوئلا از پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازدید و بر توسعه همکاری‌های دو کشور در قالب ایجاد پارک های فناوری مشترک و اجرای پروژه‌های فناورانه و برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای دانش بنیان ایران در این کشور تاکید کرد.
حضور شرکت های دانش بنیان و خلاق در این کشور با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و خلاق و بازارسازی برای این تولیدات باکیفیت صورت می گیرد.
منبع : خبرگزاری مهر

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱