اریک اشمیت: خواب کافی راز موفقیت است

در فرهنگ آمریکایی معمولاً از مدیران موفق به عنوان افرادی پرتلاش یاد می شود که شبانه روز استراحت کافی ندارند. اما اریک اشمیت، عضو سابق هیئت مدیره اپل و رییس کنونی آلفابت در کنار چند مدیرعامل دیگر قصد دارند این نگرش نادرست را از ذهن مردم پاک کنند. در ادامه با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

اشمیت اخیرا در مقاله ای که برای سایت «آریانا هافینگتون» (نویسنده سرشناس و سردبیر سابق نشریه هافینگتون پست) نوشته تاکید کرده است که بی توجهی مدیران بزرگ به خواب، حقیقت ندارد. با این حال او میزان خواب خودش طی 24 ساعت شبانه روز را مشخص نکرده است.

او در این مقاله گفته است:

من هم داستان هایی درباره کم خوابیدن افراد موفق خوانده ام اما واقعیت چیز دیگری است. این افراد از نیازهای بدنشان آگاهی دارند و هر زمان که لازم باشد به اندازه کافی استراحت می کنند. علاوه بر این قصه هایی که درباره خوابیدن مدیرها زیر میزکار شنیده اید توهمی بیش نیستند. از نظر من بیشتر افراد عادی برخلاف مدیران موفق از خواب کافی برخودار نیستند.

آریانا هافینگتون با ارائه ابزارهایی مثل Phone Bed صد دلاری، انتشار مقالاتی در سایت «ترایو گلوبال» و چاپ کتاب قصد دارد دیگران را از اهمیت خواب کافی در سلامت فکری و جسمی آگاه کند. هدف او از مصاحبه با بزرگان عرصه فناوری انتقال این پیام به مخاطبانش است که «خواب کافی برای موفقیت شغلی ضروری است».

 

منبع:دیجیاتو

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱