بهترین اشتراک گذار های ویدئو

 

گسترش اینترنت پرسرعت، باعث زایش سایت های اشتراک گذاری ویدئو شده است و این درگاه ها جایگاه بسیار پرطرفداری در بین کاربران دارند.
هر کدام از این وب سایت های آپلود و دانلود ویدئو دارای امکانات بسیار متفاوتی هستند که در این ستون به بهترین های آنها می پردازیم.
 

غول اشتراک گذاری
 

آپارات از موفق ترین سرویس های اشتراک گذاری ویدئو در ایران است که در کمپین تبلیغاتی اخیر خود نیز موفقیت رکوردزنی خود را با بقیه درمیان گذاشت. این وب سایت در سال 90 توسط شرکت فناوران ایده پرداز صبا راه اندازی شده است. مدیر سایت دلیل ارائه این سرویس به کاربران ایرانی را حجم بالای درخواست های کاربران در خصوص ارائه خدمات اشتراک گذاری ویدئو عنوان کرده است.
بخش آپارات کودک به عنوان آرشیو انیمیشن و فیلم های مناسب برای کودکان راه اندازی شده است. فایل های ویدئویی موجود در سایت به صورت رایگان و بدون نیاز به عضویت برای تمام کاربران قابل دسترسی است.
برای بارگذاری ویدئو در آپارات ابتدا باید در سایت عضو شوید و سپس به عنوان کاربر می توانید ویدئوهایی را با کیفیت و فرمت های مختلف در سایت قرار دهید، اما محتوای موجود در بخش آپارات کودک توسط خود سایت تهیه شده و افراد این امکان را ندارند که ویدئویی در این قسمت قرار دهند. در حال حاضر هم وب سایت با داشتن ویدئوهای بسیار زیاد در زمینه های متفاوت، توسط کاربران حقیقی و حقوقی به روز رسانی می شود.
 

ویدئو های طبقه بندی شده
 

نماشا؛ سایتی که تنها هدف خود را جلب رضایت کاربرانش می داند. از جمله سرویس های ویدئوهای این سایت می توان به قسمت خبر، ورزش، منتخب، کارتون، علم و فناوری، موسیقی و حیات وحش اشاره کرد.
قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری داشته باشید بر توافقنامه ای که در صفحه قوانین و مقررات این وب سایت قرار گرفته و با مفاد مذکور در آن موافقت کنید. شما در این وب سایت اجازه ندارید برای خود چند نام کاربری ایجاد کنید و به ازای هر کاربر یک نام کاربری ایجاد می شود. آپلود ویدئو هم طبق قوانین و مقررات ذکر شده در سایت صورت می گیرد.
 

بی توضیح و تفسیر
 

دال فک؛ سایتی که اشتراک سریع و آسان ویدئوهای شما را با قابلیت انتقال ویدئو از یوتیوب می داند. تمام صفحه از ویدئوهایی با دسته بندی های مختلف پر شده است. در وب سایت از توضیح و معرفی سایت و همچنین از لینک بارگذاری ویدئو خبری نیست و فقط قسمت دسته بندی ها و جست وجو در قسمت بالای سایت به چشم می خورد.
 

امکان تماشا در فرصتی دیگر
 

میهن ویدئو یک سرویس اشتراک ویدئوی رایگان است و به شما این امکان را می دهد ویدئوهای خود را در اینترنت با دیگران به اشتراک بگذارید و ویدئوهای دیگران را با سرعت بالا تماشا کنید.
این سایت هدف اولیه اش را از این فعالیت، ایجاد یک محیط حرفه ای در زمینه اشتراک ویدئو برای ایرانیان می داند و مسئولیت و مضمون محتوای ویدئوهای بارگذاری شده را برعهده کاربر می داند.
 

کسب درآمد کنید
 

سایت «جعبه» وجه تمایز خود را با سایر سرویس های اشتراک گذاری این می داند که صاحبان کانال های ویدئویی می توانند به درآمدزایی برسند. به این معنی که شما می توانید در این سایت برای خود یک کانال باز کنید و ویدئوهای خود را آنجا در معرض دید عموم قرار دهید و از دیده شدن ویدئوی شما در جعبه و در هر کجای اینترنت کسب درآمد کنید.
 

جمع آوری رسانه های مورد علاقه
 

«کلیپ یار» نیز از شما می خواهد به آنها بپیوندید و ویدئوهای خود را به اشتراک بگذارید و به دنبال دوستان خود بگردید و رسانه هایی را که به آنها علاقه دارید، جمع آوری کنید. شما می توانید از امکانات آپلود، دانلود، پیش نمایش و جست وجو نیز بهره مند شوید.
 

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱