صفحه اختصاصی محصول

ERP

نرم افزار ERP راهکاری متشکل از نرم افزارهای گوناگون کاربردی است که به‌صورت یکپارچه همه فعالیت‌های شرکت را در راستای اهداف و ایجاد ارزش افزوده مدیریت می‌کند

ادامه مطلب »

نرم افزار باشگاه مشتریان پگاه سیستم

مشتری راضی سرمایه اصلی هر شرکت است، یکی از عوامل تاثیر گذار در کسب رضایت حداکثری مشتریان، ایجاد ارزش است. که دست‌یابی به این مهم با ارتباط پیوسته، درک خواسته و انتظارات مشتری و ارایه خدمات بهینه موثر است.

ادامه مطلب »

نرم افزار داشبورد مدیریت

نرم افزار وب‌بیس داشبورد مدیریت «پگاه سیستم» به‌صورت کاملا داینامیک و پویا، وبا امکان برقراری ارتباط با هرنوع پایگاه داده، گزارشات ارزشمند و شاخص‌های کلیدی عملکرد(KPI) سازمان را به‌صورت نمادهای چشمی در اختیار مدیران سازمان قرار می‌دهد.

ادامه مطلب »

نرم‌ افزار خدمات پس از فروش

مشتری راضی سرمایه اصلی هر شرکت است، یکی از عوامل مهم در رضایت مشتری دریافت خدمات بهینه است. استفاده از نرم افزار توانمند در مدیریت خدمات پس‌ از فروش یاری‌گر مدیران سازمان است، تا بتوانند دغدغه و نگرانی حاصل از ارائه این خدمات را به حداقل رسانده و درعین‌حال با کاهش دخالت‌های انسانی در روند این فعالیت‌ها، از احتمال بروز خطا و همچنین کندی خدمات به مشتری بکاهند.

ادامه مطلب »

نرم افزار CRM| نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری | نرم افزار سی آر ام

ایجاد و حفظ ارتباط با مشتریان مقدمه ایجاد وفادارای در مشتریان در راستای افزایش سود سازمان‌هاست. گسترش مشتریان و فعالیت سازمان‌ها، سادگی سهولت ارتباط با آنان را به ‌مانند گذشته مختل کرده و لزوم استفاده از ابزارهای پیشرفته را بیش‌ازپیش افزایش داده است.

ادامه مطلب »

نرم‌ افزار بهای تمام شده

ابزار اندازه گیری افق تصمیم گیری
نرم افزار بهای تمام شده پگاه سیستم با ارتباط کامل با نرم افزار حسابداری، نرم افزار انبار و … اطلاعات لازم برای تصمیم بهینه برای مدیران را ایجاد میکند.

ادامه مطلب »

نرم‌ افزار اتوماسیون اداری

سازمان‌ها به منظور حذف کاغذ از مکاتبات اداری خود و روان‌سازی گردش فرآیند از نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده می‌نمایند. نرم افزار اتوماسیون اداری سابقه طولانی مدتی دارند و چند نسل از آن‌ها تاکنون تولید و به بازار عرض شده است.

ادامه مطلب »

خدمات

پیشنهاد راهکار به مشتریان از جمله‌ی مهم‌ترین خدماتی‌ست که «پگاه‌سیستم» در اختیار مشتریان می‌گذارد. این بخش از خدمات توسط تیم مجرب مهندسی فروش این شرکت انجام می‌شود. تیم مهندسی با مطالعه و بررسی نیازهای مشتریان، آنان را در دست‌یابی به مناسب‌ترین گزینه برای پوشش بخش قابل توجهی‌ از نیازهای سازمان یاری و راهنمایی می‌کند. هرچند که در نهایت تصمیم‌‌گیری برای به کارگیری یک سیستم بر عهده‌ی مشتریان خواهد بود، «پگاه‌سیستم» با ارائه این بخش از خدمات بخشی از این مسوولیت را متوجه خود می‌کند و به این ترتیب فرایند انتخاب یک محصول برای سازمان مشتری بسیار تسهیل می‌گردد.

ادامه مطلب »

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱