نرم افزار حسابداری فروشگاهی شاهکار| نرم افزار ویژه اصناف و فروشگاه‌ها

شاهکار ، نرم افزار حسابداری فروشگاهی پگاه سیستم برای اصناف و فروشگاه ها و مورد تایید دارایی است که با کاربری راحت ، پشتیبانی آنلاین و آموزش گسترده ، شما را در جهت دسترسی دقیق و سریع به مانده حسابها ، موجودی كالا ، خريد و فروش و… یاری می رساند و دارای امکان اضافه نمودن نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است.

زیرسیستم‌ها

نرم افزار حسابداری فروشگاهی شاهکار

اگر فروشگاهی را می چرخانید، شاید تابه حال پیش خود گفته باشید: «ای كاش می شد مانده حسابها ، موجودی كالا ، خرید و فروش و… را به صورت دقیق و با سرعت بالا در دسترس داشته باشم .
خبر خوش اینکه«پگاه سیستم»، نرم افزار حسابداری فروشگاهی شاهکار را برای شما ساخته است و ازاین بابت خیالتان را راحت می کند.
این محصول، امکان ثبت عملیات خرید و فروش، نگهداری موجودی انبار کالا و ثبت هزینه ها و دریافت ها و پرداخت های نقدی و غیر نقدی را برای شما مهیا کرده است. ما با توجه به نیاز شما، امکان ارتباط با سخت افزارهای جانبی نظیر انواع ترازو، کارت خوان بانکی، انواع پرینتر، چاپگر بارکد، بارکد خوان و نمایشگر را در اختیار شما قرار داده ایم.
لازم به ذکر است سازگاری این نرم افزار با کلیه سخت افزارهای موجود در بازار با هر سیستم عاملی، دغدغه شما برای تهیه سخت افزار را رفع نموده است

با توجه به تنوع و تفاوت بازار، شاهکار در نسخه های مختلفی طراحی ، تولید و عرضه شده است. این نسخه ها عبارتند از

صندوق فروشگاهی مورد تایید دارایی

در اجرای مفاد مادۀ 121 قانون برنامۀ پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و مادۀ 19 قانون مالیات بر ارزش افزوده و آیین نامۀ اجرایی مادۀ 71 قانون نظام صنفی، کلیه ی مؤدیان مشمول بندهای الف و ب مادۀ 95 قانون مالیات های مستقیم، مکلفند فایل الکترونیکی اطلاعات خرید و فروش خود را در دورۀ زمانی تعیین شده (بصورت فصلی: بهار، تابستان، پاییز، زمستان) از طریق سایت www.tax.gav.ir برای سازمان مالیات ارسال و یا لوح فشردۀ آن را به ادارۀ امور مالیاتی محل فعالیّت خود تحویل نمایند.

تعریف سامانه ی فروشگاهی مطابق با مفاد مالیاتی

 به صندوق فروش یا رایانه‌ای اطلاق می‌گردد که دارای نرم افزار فروشگاهی است و جهت ثبت اطلاعات حداقل خرید و فروش روزانه و هزینه و نگهداری موجودی در یک واحد شغلی مورد استفاده فرار می‌گیرد.

ویژگی‌های صندوق فروشگاهی مورد تایید دارائی

سازمان امور مالياتي حداقل ويژگي هاي نرم افزار صندوق هاي مکانيزه فروش که شامل ثبت خريد ، فروش و هزينه هاي واحد شغلي، صدور صورتحساب، نگهداري حساب موجودي کالا، ثبت حساب و موجودي هاي نقد و بانک موديان مي باشد را قبلا به مراجع ذيربط اعلام نموده است. این ویژگی ها عبارتند از:

1. توانایی ثبت فاکتور فروش و صدور صورت‌حساب
2. توانایی ثبت فاکتور خرید
3. توانایی نگهداری موجودی انبار
4. توانایی گزارش‌دهی
5. توانایی نگهداری حساب مشتریان
6. توانایی تولید فایل الکترونیکی گزارش سه ماهه، مطابق مادۀ 169 مکرّر

برای ورود به سایت تخصصی این نرم افزار و دریافت آموزش نرم افزار حسابداری فروشگاهی شاهکار (برند فروشگاهى پگاه سيستم) کلیک نمایید.

سایر نرم افزارهای حسابداری پگاه سیستم:

نرم افزار حسابداری سازیار | نرم افزار ویژه شرکت های کوچک و نوپا

نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار | نرم افزار ویژه فروشگاه های زنجیره‌ای

نرم افزار حسابداری سازگار | نرم افزار ویژه شرکت های متوسط و بزرگ

نرم افزار حسابدارى ساختار | نرم افزار ويژه هلدینگ‌ها

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱

    از«پگاه سیستم» مشاوره بگیرید