مجموعه نرم افزار حسابداری سازیار ویژه شرکت‌های کوچک و نوپا

سازیار پوشش دهنده حوزه‌های مالی و بازرگانی، حوزۀ اداری، حوزه های تولید، بهای تمام شده و خدمات پس از فروش و نرم افزار های مرتبط برای شرکت های کوچک و نوپا است.

شرکت پگاه سیستم فعالیت خود را با ایده‌ای آینده مدار آغاز کرد؛ ایجاد تحول در صنعت نرم افزار کشور.

پگاه سیستم از پگاه خود در سال ۱۳۸۲ تا به امروز، با تلاش پرسنل خلاق و توانمند توانسته است به کامل‌ترین سبد محصولات نرم افزاری کشور دست یابد. هم اکنون و در سال‌های بالندگی خود، با بهره گیری از تجارب ارزشمند متخصصان و کارشناسان این عرصه و به هم آمیختن آن با دانش روز سعی کرده است راهکارهای جامع و موثری، با بهترین کیفیت و مطمئن‌ترین پشتیبانی، به مشتریان عرضه کند.

در این راستا و به دنبال کامیابی های گسترده در پهنه نرم افزارهای کاربردی برای سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط، پگاه ‌سیستم مفتخر است برند مجموعه نرم افزارهای یکپارچه ی سازیار را برای پوشش نیازهای شرکت های کوچک و نوپا در این بازار پردغدغه معرفی نماید.

از این پس، شرکت‌های کوچک می‌توانند سازیار را با هزینه ای اندک تهیه کنند و به مدد هوشمندی، امکانات و در عین حال سادگی تنیده در آن، بهره وری و کارآمدی فعالیت خود را به صورت چشمگیری افزایش داده و از بهای تمام شده خود بکاهند. سازیار در رده نسخه های به صرفه (Eco Version) و ساده (Simple Version) قرار دارد و تا حد رضایت‌بخشی، اصولی، کاربر محور و ساده طراحی شده است.

محصول سازیار پوشش دهنده حوزه‌های ذیل است:

ویژگی‌ها و امکانات

نرم افزارهای برند سازیار پگاه سیستم

  • در حوزۀ مالی و بازرگانی: نرم افزار حسابداری، نرم افزار خزانه‌داری، نرم افزار انبار، نرم افزار فروش، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) ، نرم افزار خرید،  نرم افزار حقوق و دستمزد؛

  • در حوزۀ اداری: نرم افزار  اتوماسیون اداری؛

  • و همچنین در حوزه های تولید، بهای تمام شده و خدمات پس از فروش و نرم افزار های مرتبط ؛

  • سرعت بالا ، راحتی کار ، پوشش نیاز شرکت‌های کوچک در عین کیفیت محصول و حفظ استانداردهای اصولی طراحی نرم‌افزار از ویژگی‌های این برند است.

 

درخواست مشاوره و راهنمایی

Please type your full name.
ثبت شماره تماس الزامی است
Invalid email address.
Please type your full name.
Please type your full name.
Invalid Input
کد امنیتی لطفا کد درست را وارد نمایید

همکاری با پگاه سیستم

پگاه سیستم - نمایندگی فروش