آغاز جشنواره فروش زمستانی نرم افزار

بازار IT کشور، به استقبال پایان سالی دیگر می‌رود، سالی که با تمام فراز و نشیب های خود، سالی رو به رشد برای صنعت IT و به طور ویژه صنعت نرم افزار کشور بود و پیش بینی می‌شود ماه پیش رو برای شرکتهای نرم افزاری ماهی پرکار و پر تعامل باشد.

در این راستا، شرکت پگاه‌سیستم، یکی از شرکتهای موفق کشور در حوزه نزم افزار که با داراربودن بیش از 40 سیستم، مالکیت یکی از بزرگ‌ترین سبد محصول‌های نرم افزاری کشور را در اختیار دارد، اقدام به برگزاری جشنواره فروش زمستانی نموده است تا با ایجاد بستری مناسب و تسهیلاتی ویژه، پشتیبان و همراه مشتریان این بازار در انتخاب خود باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پگاه‌سیستم جشنواره فروش زمستانی این شرکت از اول تا سی ام بهمن ماه برگزار می‌شود. در این جشنواره، محصولات این شرکت با 10% تخفیف ویژه به مشتریان عرضه خواهد شد. این فروش همراه با خدمات ویژه رایگان در خصوص نصب و استقرار و برخی خدمات دیگر است که می‌تواند سورپرایزی برای مشتریان این شرکت باشد.

پس اگر مشتری این بازار هستید و نیاز به خرید و استقرار نرم افزار برای سال جدید را در سازمان خود احساس می‌کنید، این فرصت ویژه را از دست ندهید.

شرکت پگاه‌سیستم، با 12 سال سابقه در صنعت IT کشور، ارائه دهنده راهکارهای هوشمند سازمانی در حوزه های مختلف مالی، اداری، مدیریتی، تولید و بازرگانی و نیز دارای یکی از کامل ترین سبد محصولات نرم افزاری در کشور است.

 

لینک کاتالوگ محصولات این شرکت: کاتالوگ‌های پگاه سیستم

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱