محصولات امنیتی ابری پاندا را بیشتر بشناسید!

محصولات امنیتی ابری پاندا، در مقایسه با محصولات مشابه، طیف گسترده ای از امکانات و همچنین نرخ بسیار بالایی از شناسایی بدافزارها را در اختیار دارند.

Panda Cloud Office Protection هم یکی از این محصولات قدرتمند پانداست که ارزش عملکرد آن در مراکز سازمانی غیر قابل انکار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار نماینده انحصاری ضد ویروس پاندا در ایران، این نرم افزار از کامپیوترها و سیستم های مبتنی بر ویندوز، لینوکس و OS X پشتیبانی می کند و اصولاً نصب این نرم افزار بر روی هر کامپیوتر و سروری در شبکه امکان پذیر است. فرآیند نصب نرم افزار در کل شبکه تنها 5 دقیقه زمان می برد و تنها 198 مگا بایت از فضای هارد دیسک برای آن کافیست.

سپس تمام ویژگی های عملیاتی در این نرم افزار از ضدبدافزار و فایروال گرفته تا سیستم ضد حملات سایبری و … یک به یک و فوراً فعال می شوند تا حفاظت کامل از شبکه آغاز شود.

مدیر شبکه می تواند گروه های جداگانه ای برای تمام ایستگاه های کاری و سرورها هر کدام با پروفایل مخصوص خودشان ایجاد کند تا محدودیت دسترسی ها به خوبی در شبکه اعمال گردد. علاوه بر این، آدرسهای اینترنتی برای ایستگاه های کاری سازمان در 60 گروه مختلف قابل مسدود شدن هستند در نتیجه نرم افزار پاندا به خوبی از عهده فیلترینگ اینترنت در سازمان بر می آید.

اماDevice Control این نرم افزار دارای قابلیت ویژه ای است. با استفاده از این ابزار می توانیم انواع حافظه های جانبی، گوشی های موبایل، بلوتوث، USB، DVD-Rom و … را در هر میزان سطح دسترسی در شبکه مدیریت کرد.

Panda Cloud Office Protection از همان موتور ضد بدافزار معروفش که در نرم افزارهای خانگی اش بکار رفته است استفاده می کند که خود بهترین محافظ برای سیستم های سازمانی به حساب می آید.

بله؛ AV-Test، مرکز استاندارد ارزیابی و تست نرم افزارهای ضدویروس، امتیاز 100% را برای شناسایی و پاکسازی حملات zero-day توسط نرم افزار پاندا گزارش کرده است که فقط چند نرم افزار امنیتی دیگر موفق به دریافت آن شده اند.

یکی از بهترین قابلیت های نرم افزار ابری پاندا بهره گیری از نرم افزار Panda Cloud Cleaner است که می تواند حتی بدون جلب توجه کاربران و بدون افزایش بار منفی بر روی سیستم ها، عملیات ویروس یابی و پاکسازی را انجام دهد.

نصب، راه اندازی و پشتیبانی نرم افزار پاندا از دور دست و با استفاده از ابزار هایی نظیر vnc وTeamViewer LogMeIn نیز در این بین یک قابلیت مهم تلقی می شود.

ماژول حفاظتی نرم افزار PCOP بر روی Exchange 2013 SP1 نیز قابل نصب است. در یک گروه جداگانه، ما صندوق های پستی سازمان را فعال میکنیم و آنتی ویروس و ضد هرزنامه را به سادگی بر روی آن فعال می کنیم.

در مجموع پاندا در نرم افزار PCOP یک طیف بسیار عالی از ویژگی ها با قیمت پایین ارائه می کند.

پاندا یک شرکت بزرگ و فعال است اما نباید فراموش کند که رقبای بزرگی هم دارد که به صورت نفس گیری شانه به شانه آن در حرکت اند!

منبع: وبسایت پاندا

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱