زندگی در «پگاه سیستم»

پگاه سیستم: فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات و ارایه‌ی محصولاتی که بیش از هر محصول تولیدی نشان‌گر میزان قدرت و توان فکری، ذهنی، خلاقیت و نوآوری سازنده‌ی آن است، افزون بر جذابیت‌هایی که برای هر نیروی خلاق و پرتلاش به دنبال دارد، نویدگر فعالیتی پویا و پرمسئولیت است. مسئولیت و تعهد شما زمانی پررنگ‌تر می‌شود که بدانید محصول فعالیت و تلاش شما در جامعه‌ای عرضه خواهد شد که برای گذر از نظام‌های مالی، اداری، اداری و تولید سنتی نیازمند درک و لمس حقیقی سودمندی‌های استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات یا در حقیقت نوعی فرهنگ‌سازی در این زمینه است.

شما علاوه بر مسئولیت فعالیت در یک سازمان تولید کننده‌ی راهکارهای نرم‌افزاری، در مقابل برطرف کردن نیاز مشتریان و متناسب‌سازی محصولات و تولیدات مطابق نیازهای جامعه‌ای که مدت زمان زیادی از حضور سیستم‌های مکانیزه در آن نمی‌گذرد، مسئول خواهید بود.

حاصل تلاش و فعالیت شما باید به گونه‌ای باشد که علاوه بر در برداشتن ویژگی‌های فنی و انطباق بر استانداردهای ملی و جهانی محصولات فکری، ترغیب کننده‌ی مشتریان و مصرف‌کنندگان داخلی برای روی آوردن به فناوری‌های روز باشید.
مشتری و نیاز‌های او پراهمیت‌ترین مساله‌ای است که در فعالیت‌های شما در«پگاه سیستم»باید در نظر گرفته شود. برای رسیدن به این هدف باید دقت، نظم، مسئولیت‌پذیری و روحیه‌ی کار گروهی را در کنار یک دیگر داشته باشید. فرهنگ اجتماعی ما در«پگاه سیستم»صمیمیت و یکدلی تیمی است. ما بر این باوریم که زندگی در یک محیط دوستانه و پویا، به شکوفایی خلاقیت‌ها کمک می‌کند.

در مقابل شما نیز می‌توانید مطمئن باشید که محیط کار به گونه‌ای برای شما فراهم خواهد شد که همه‌ی عوامل موثر در رضایت شغلی‌ شما، به عنوان یکی از اعضای این خانواده ایجاد شود و بستری مناسب برای رشد و پیشرفت شغلی شما فراهم خواهد آمد. به دلیل اهمیت دانش محوری در فرهنگ سازمان باید در هر زمان آماده‌ی فراگیری مطالب جدید در زمینه‌ی فعالیت خود باشید. بخشی از این مطالب از مسیر برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در سازمان به وجود می‌آید. شما نیز به عنوان عضوی از این خانواده ضمن فراگیری و دانش‌اندوزی باید دانسته‌های خود را در اختیار همکاران خود قرار دهید و با به وجود آوردن یک محیط تعاملی پویا و سازنده، در تازه نگه‌داشتن سطح دانش در مجموع سازمان تلاش کنید.

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱