برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)

بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) امسال در فضایی بالغ بر 23 هزار متر مربع از 16 تا 19 آذرماه برگزار می شود.

به گزارش«پگاه سیستم»و به نقل از ایرنا از ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، محمد رضا طلایی مجری الکامپ بیستم اظهار داشت:در نمایشگاه امسال فعالان بخش های مختلف حوزه فناوری اطلاعات مانند سخت افزار، نرم افزار، بانکداری و تجارت الکترونیک، دولت الکترونیک، هوش مصنوعی و رباتیک، شبکه و اینترنت و همچنین اپراتورها حضور دارند و محصولات خود را به مخاطبان معرفی می‎کنند.

رییس مجمع تشکل های فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی افزود: نمایشگاه امسال دومین دوره ای است که به شکل اختصاصی همه فضای نمایشگاه بین المللی تهران را به خود اختصاص داده و هیچ نمایشگاه دیگری در این مکان همزمان با نمایشگاه الکامپ برگزار نمی شود.

وی با اشاره به حضور تولیدکنندگانی از کشورهای خارجی در این نمایشگاه گفت: تاکنون حضور شرکت‎هایی از کشورهای آلمان، ترکیه، چین، فرانسه، تایوان و روسیه در نمایشگاه قطعی شده است.

طلایی درباره اجرای بیستمین نمایشگاه الکامپ از سوی مجمع تشکل های فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی نیز توضیح داد: تا هفته گذشته ‘سازمان نظام صنفی’ رایانه مجری نمایشگاه امسال بود اما پس از یک ماه این سازمان انصراف داد و برای آنکه شرکت‎کنندگان در نمایشگاه متضرر نشوند و رتبه بین‎المللی نمایشگاه نیز به دلیل یک سال برگزار نشدن تنزل نیاید، مجمع تشکل‎های فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی مسئولیت برگزاری نمایشگاه را برعهده گرفت.

طلایی ادامه داد: البته قطعا کیفیت نمایشگاه امسال با کیفیت ایده‎آل مجمع برابر نخواهد بود اما تمام تلاش خود را برای پابرجایی نمایشگاه خواهیم کرد.

وی همچنین درباره وضعیت شرکت‎کنندگان در نمایشگاه نیز اظهار کرد: ثبت نام علاقه مندان به شرکت در نمایشگاه تا امروز(11 آذر) ادامه دارد و آنان از سه روز پیش از آغاز نمایشگاه فرصت دارند تا غرفه‎های خود را تحویل گرفته و برای برگزاری نمایشگاه آماده شوند.

علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می‎توانند در ایام برگزاری هر روز از ساعت 9 تا 16 از آن دیدن کنند.

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱