نرم افزار dynamics crm| داینامیک Crm

 

نرم افزار PEGAH DYNAMICS CRM یکی از ابزارهای برتر در حوزه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که امکان مدیریت تمامی روابط و فرآیندهای مرتبط با مشتری را به صورت پویا فراهم ساخته است.

برقراری ، حفظ و گسترش ارتباط با تمامی ذینفعان، مقدمۀ کاشتن بذر وفاداری در ایشان در راستای افزایش سود سازمان‌هاست. این در حالی است که گسترش فعالیت سازمان‌ها، سادگی و سهولت ارتباط با ذینفعان را مانند گذشته مختل کرده و لزوم استفاده از ابزار‌های پیشرفته را بیش‌ازپیش افزایش داده است.

PEGAH DYNAMIC CRM برای فروش

با استفاده صحیح از قابلیت های PEGAH DYNAMICS CRM در حوزه فروش ، مدیریت فروش سازمان و شرکتهای خود را بهبود بخشید.

افزایش موفقیت های فروش

مدیریت سرنخ ها و فرصت های تجاری، قابلیت سفارشی سازی گردش کارها در مکانیزه کردن فرآیندهای فروش، امکان ایجاد پیش فاکتور، و مدیریت سفارشات همگی در کوتاه کردن چرخه فروش و افزایش فروش های موفق بسیار موثر است.

مدیریت ساده کارها

یکپارچگی کامل قابلیت های CRM و ادغام شدن آن با قابلیتهای پایه اتوماسیون اداری«پگاه سیستم»امکان مدیریت ایمیل ها، قرار های ملاقات، وظایف و تماسها را از طریق یک برنامه واحد فراهم می آورد.

شناخت نیازهای مشتریان

گزارشات جامع CRM امکان پیش بینی فروش، سنجش فعالیتهای کسب و کار و ره گیری موفقیت های فروش را ممکن می سازد.

بهبود کیفیت فروش

برای اینکه بتوانیم زمان فروش را برای سرنخ های مناسب تر استفاده کنیم. CRM با استفاده از سیستم گردش کار قدرتمند این نرم افزار CRM امکان مکانیزاسیون فعالیت‌های فروش را ایجاد می کند.

ایجاد روابط بهتر

یک دید متمرکز، متناسب شده از اطلاعات مشتریان، تاریخچه فعالیتها، روابط بین آنها در PEGAH DYNAMIC CRM ایجاد کنید تا درک دقیق تری از نیازهای مشتریان بدست آورید.

دسترسی به اطلاعات حتی دور از دفتر کار

به تمام قابلیت ها و اطلاعات CRM به صورت آنلاین و یا به صورت آفلاین و از طریق اتوماسیون اداری«پگاه سیستم»دسترسی دارید؛ و می توانید از هر مکانی و با ابزارهای چون تبلت و گوشی نیز از سیستم استفاده نمایید.

اشتراک گذاری اطلاعات

ماژول های یکپارچه امکان به اشتراک گذاشتن اطلاعات بین اعضای تیم و واحد سازمانی را فراهم می آورد.

داینامیک CRM برای بازاریابی

از طریق مکانیزاسیون فرآیندها، پرورش ارتباطات، هدف گذاری تعاملات و مشاهده سریع آنالیز تلاشهای خود، فرصتهای تجاری شرکت خود را به حداکثر برسانید. شناسایی ، اجرا و تکرار طرح های بازاریابی موثر در کانال های متعدد فروش از طریق یک رابط کاربری واحد، امکاناتی است که PEGAH DYNAMICS CRM برای شما فراهم می کند.

قابلیت های ماژول بازاریابی PEGAH DYNAMICS CRM امکان زمانبندی و رهگیری فعالیتهای کمپین های تبلیغاتی و اندازه گیری میزان کارایی این کمپین ها را فراهم می کند. ترکیب ویژگی های فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش کمک می کند تا با اطلاعات به روز شده مشتریان کار کنید و بنابراین در هنگام مذاکره با مشتریان یک تیم حرفه ای،سازمان یافته و مطلع جلوه کنید.

PEGAH DYNAMICS CRM ابزارهای اختصاصی را برای تیم بازاریابی فراهم آورده است که استفاده از آنها اجازه می دهد که:

 • تماس با مشتریان هدف با تبلیغات هدفمند و ارتباطات ایمیلی

 • راه اندازی و اجرای سریع کمپین های فروش با حداقل تلاش

 • اجرای کمپین‌های بزرگ و پیچیده

 • ارسال ایمیل‌های انبوه برای مشتریان و ره‌گیری همه پاسخ ها

PEGAH DYNAMICS CRM برای خدمات پس از فروش

جایگاه مشتریان خود را از طریق در اختیار گرفتن ابزار PEGAH DYNAMICS CRM ارتقا دهید و امکان کسب تجربه خدمات استثنایی را برای ایشان فراهم آورید.

PEGAH DYNAMICS CRM مجموعه‌ای از امکانات را در اختیار قرار می دهد که استفاده از آنها به پرسنل خدمات پس از فروش شما امکان رهگیری درخواست های مشتریان، مدیریت مسائل مربوط به پشتیبانی از شروع تماس مشتری تا رفع موفقیت آمیز آن و کسب رضایت مشتری را ممکن می سازد.

ابزارها

می دانیم PEGAH DYNAMICS CRM با نرم افزار اتوماسیون اداری«پگاه سیستم»و داشبورد مدیریت«پگاه سیستم»یکپارچه است. لذا تیم بازاریابی و فروش سازگاری فوق العاده ای را در استفاده از این نرم افزار استفاده می‌کند و مدیران می‌توانند به کمک داشبوردها گزارشات ویژه خود را در هر نقطه جغرافیایی در دسترس داشته و سازمان و ارتباطات با مشتریان خود را تحت کنترل و بررسی داشته باشند.

اطمینان حاصل کنید که خدمات کارآمد به مشتریان ارایه می کنید

از طریق صف‌های مسیریابی خودکار موارد پشتیبانی را انتساب داده، مدیریت کرده و حل کنید. همچنین با استفاده از قابلیت‌های ذکر شده همراه با مدیریت موارد، ردیابی ارتباطات و پاسخگویی خودکار به ایمیل ها امکان دریافت درخواست های بیشتر توسط نیروهای کم‌تر را فراهم کنید و حاشیه سود خود را افزایش دهید.

نیازهای مشتریان را درک کنید

PEGAH DYNAMICS CRM گزارشاتی در اختیار شما قرار می دهد که از طریق آن می توانید درخواست ها و مواردی که عموما به پشتیبانی اعلام می شوند را شناسایی کنید و از طریق آن نیازهای مشتریان را ارزیابی کرده و میزان اثربخشی خدمات پشتیبانی را ارزیابی کنید.

اطلاعات را به آسانی به اشتراک گذارید

مشتریان برتر خود را شناسایی کنید و خدمات مورد نیاز آن ها را در اولویت قرار دهید. همچنین یک پایگاه دانش مشترک از خدمات پشتیبانی که به صور معمول رخ می دهند، ایجاد کنید. و با استفاده از قابلیت جستجو در آن به سرعت مشکلات مشتریان را مرتفع نمایید.

در ادامه، نگاهی اجمالی به برخی از ویژگی‌‌های نرم افزار PEGAH DYNAMICS CRM می‌اندازیم:

ویژگی‌ها و امکانات

نرم افزار (Dynamics CRM (XRM پگاه سیستم

 • مبتنی بر وب (web Base Interface)است

 • سازگاری بالا با محصولات Microsoft Office

 • مدیریت کامل بر سطوح دسترسی بر اساس امکانات Active Directory و فرایند Single Signing

 • دسترسی کاربران مبتنی بر نقش(Role Base)است

 • کاربری ساده‌ای دارد

 • با قابلیت هماهنگی و ارتباط با سایر نرم افزار های درون سازمانی و برون سازمانی

 • ایجاد فرم های نامحدود با اقلام اطلاعاتی مورد نیاز سازمان شما (Form Generator)

 • مدیریت فرایند (گردش کار) پیشرفته Workflow Management با هدف مکانیزه کردن فرایند های سازمان

 • ایجاد تغییرو بهبود در فرایند ها به سادگی امکان‌پذیر است

 • مبتنی بر توزیع کار یا وظیفه بین مدیران و کاربران بر اساس فرآیندهای سازمان

 • مدیریت فعالیت های عقب افتاده کارمندان(کنترل نا محسوس) برای مدیران

 • مدیریت قالبهای عمومی پست الکترونیکی، قرارداد ها و پایگاه دانش (Template Management)

 • مدیریت تعطیلات برای کنترل ارائه خدمات مطلوب به مشتریان

 • مدیریت ایمیل های ارسالی و دریافتی (Email Tracing )

 • یکپارچه با نرم افزار داشبورد مدیریت«پگاه سیستم»با قابلیت Drill Down

 • امکان طراحی فرآیندهای بازاریابی، فروش و خدمات

راهکارها

نرم افزار (Dynamics CRM (XRM پگاه سیستم

این نرم افزار با توجه به ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود امکان ارائۀ راهکارهای گوناگون زیر را دارد: مدیریت بازاریابی، مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی، گردش مکاتبات (اتوماسیون اداری)، مدیریت فروش، مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت وفاداری سازمانی، مدیریت خرده‌فروشان، مدیریت بازاریاب‌ها، مدیریت نمایندگی‌ها، مدیریت شعب و دفاتر، مدیریت منابع انسانی، مدیریت فایل‌ها و پرونده‌ها، مدیریت ارتباط با ارباب‌رجوع و مدیریت گردش کار در سازمان‌ها. به‌همین دلیل، به‌درستی، آن ‌را یک برنامه و نرم‌افزار‌های متعدد لقب داده‌اند.

پگاه‌سیستم با تولید نرم افزار dynamics crm، تلاش کرده است تا تمامی ویژگی‌ها و امکانات ذکرشده را به‌طور هم‌زمان ارائه کند. با توجه به اینکه در XRM کاربر می‌تواند از ابتدا تا انتهای خواسته‌‌های خود را پیاده‌سازی و در آینده نیز تغییرات مدنظر خود را اعمال کند، این سیستم در طول زمان اثربخشی خوبی از خود در سازمان ایجاد کرده و باعث کاهش هزینه‌ها و زمان به‌روزرسانی سیستم یا تغییر در آن‌ها می‌شود.

قابلیت گردش انواع مکاتبات با استفاده از انواع موجودیت‌‌های معرفی‌شده در سیستم، به کاربر امکان می‌دهد تا انواع فرم‌‌های مرتبط با موجودیت‌ها را در سطح سازمان به گردش درآورد. ساختار جدید و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در این سیستم باعث شده تا کاربر به‌عنوان طراح فرم و گزارش‌ها و فرایندها بتواند طراحیِ انواع فرم‌‌های اطلاعاتی، گزارش‌‌ها و فرایند‌‌های سازمانیِ بسیار را به‌راحتی به‌انجام برساند.

 

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱

  از«پگاه سیستم» مشاوره بگیرید