نرم افزار هوش تجاری (BI)

نرم افزار هوش تجاری (BI) پگاه سیستم با توسعه نرم افزار داشبورد مدیریت پگاه سیستم و ترکیب با ابزارهای قدرتمند شما را در توسعه هوشمندی تجاری یاری می کند.

مدیران ارشد برای تصمیم گیری، نیازمند گزارش هایی هستند که ازبه هم آمیزی سیستم های عملیاتی سازمان و توزیع های زمانی آن ها حاصل میشود . یکپارچه سازی و خلاصه کردن حجم انبوه اطلاعات ، در نظم دستی بسیار زمانبر و مستعد اشتباه های انسانی است و در دیدگاه جامع و اجمالی لازم برای مدیران ارشد خدشه وارد میکند.

برای تحلیل های درست مدیریتی ، سیستم هوش تجاری این امکان ها را فراهم می آورد : خلاصه های زمانی ، تلفیق داده های حاصل از سیستم های عملیاتی ، مشاهده روندهای تغییرات ، فرمول نویسی ، تعریف و کنترل شاخص های کلیدی فرایند (KPI)، به کارگیری شاخص های از پیش تعریف شده در حوزه های مالی ، بازرگانی ، کیفیت و...، طراحی داشبوردهای دلخواه برای آگاهی از وضعیت،سهولت مشاهده نمایشگرهای وضعیت و پشتیبانی از کارت امتیازدهی متوازن ، کنترل وضعیت جاری ،بررسی روندها و بررسی از کل به جزء (Drill Down) و حرکت در میان ابعاد مدیریتی مرتبط (DRILL Through) و همچنین دستیابی به امکان ابزارهای پیشرفته تر مانند OLAP تا اطلاعات تصمیم سازی و تصمیم گیری را از اطلاعات خام سازمان خود بدست آورند.

نرم افزارهای هوش تجاری پگاه سیستم با توسعه نرم افزار داشبورد مدیریت پگاه سیستم و ترکیب با ابزارهای گوناگون قدرتمند برای تصویرسازی گزارشات و با امکان فراخوانی اطلاعات از منابع اطلاعاتی مختلف توانسته مدیران را در توسعه هوشمندی تجاری سازمانشان و و مدیریت بر مبنای اطلاعات دقیق و در عین حال لحظه ای و به هنگام یاری نماید.

برخی از امکانات نرم افزار هوش تجاری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سفارش خرید

ویژگی ها و امکانات

نرم افزار هوش تجاری (BI) پگاه سیستم

  • تعریف شاخص‌ های کلیدی فرایند (KPI) بر مبنای اطلاعات سیستم‌ های عملیاتی

  • به کارگیری شاخص‌ های پیش فرض در حوز های مالی، بازرگانی، کیفیت و...

  • ارائۀ مقادیر محاسبه شدۀ شاخص ها براساس تجمیع اطلاعات سیستم‌ های عملیاتی

  • به کارگیری مکعب‌ های متناسب با موضوعات مدیریتی و امکان مشاهدۀ روَندها در ابعاد مدیریتی مکعب ها، نظیر محصولات، مشتریان، توزیع جغرافیایی، نمودار سازمانی، عملیات تولیدی و... و محدودسازی و تحلیل آن با ابزار های فیلتر، بررسی از کل به جزء (Drill Down) و حرکت در میان ابعاد مدیریتی مرتبط (Drill Through).

  • فرمول نویسی بر مبنای اطلاعات سازمان، تعریف متغیر‌ های موردبررسی دلخواه

  • تعریف اهداف عملکردی هر شاخص به صورت محدوده‌ های مطلوب، هشدار و نامطلوب

  • تعریف حقوق دسترسی اطلاعات سازمانی برای سیاست گذاری متناسب

  • سهولت تعریف و به کارگیری شاخص ها، بررسی روَندها و داشبوردها برای تحلیل‌ های مدیریتی

درخواست مشاوره و راهنمایی

Please type your full name.
ثبت شماره تماس الزامی است
Invalid email address.
Please type your full name.
Please type your full name.
Invalid Input
کد امنیتی لطفا کد درست را وارد نمایید

همکاری با پگاه سیستم

پگاه سیستم - نمایندگی فروش