رونمایی نرم‌افزار شاهکار

به گزارش روابط عمومی شرکت پگاه‌سیستم ، مراسم رونمایی از نرم افزار شاهکار بازتاب بسیار گسترده ای در خبرگزاری ها و سایر رسانه های گروهی داشته است . گوشه ای از پوشش خبری این مراسم در لینک های زیر منعکس شده است که با کلیک بر روی هرکدام از لینک های زیر امکان دسترسی به خبر مزبور وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی پگاه‌سیستم کنفرانس خبری رونمایی از محصول جدید این شرکت با نام تجاری شاهکار برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور خبرنگاران یازده خبرگزاری، پایگاه خبری و روزنامه های سراسری کشور برگزار شد،آقای صادقی مدیر عامل شرکت به تشریح شکل گیری و روند تولید شاهکار به عنوان جدیدترین محصول پگاه‌سیستم پرداختند.

ایشان از مهترین دلایل رویکرد پگاه‌سیستم به تولید محصولی در رده شاهکار را نیاز شرکت های کوچک ، فروشگاه ها وصنوف برای استفاده از محصولات یکپارچه با کاربری بسیار ساده وقیمت مناسب بیان نمودند و خاطر نشان ساختند شاهکار با تنوع بسیار خوبی که در میزان امکانات ،گزارشات وکاربری بسیار ساده و در عین حال قیمت بسیار مناسب دارد قابلیت پوشش دادن تمامی نیازهای این گروه از مشتریان را دارا می باشد.

در ادامه ایشان به برنامه های ورود به بازار این محصول اشاره کرده و برنامه های جذب نمایندگی ها و عاملیت های فروش را مرور نمودند.

همچنین در قسمت دیگر از صحبت‌ها از دولت جدید خواستند نگاه درستی به اقتصاد اطلاعات و اقتصاد دانش بنیان داشته باشد و با ایجاد زیر ساخت مناسب زمینه اشتغال گسترده جوانان تحصیلکرده کشور در این زمینه را فراهم نماید .

ایشان تاکید کردند که نگاه درست به فناوری اطلاعات وارتباطات نه تنها می تواند زمینه ساز اشتغال پایدار آن هم در رسته تکنولوژی را فراهم آورد بلکه می تواند به استقلال اقتصاد ملی از نفت کمک شایانی داشته باشد.

مدیر عامل شرکت پگاه‌سیستم در این مراسم بیان داشتند : اگر به اندازه نیم فاز پارس جنوبی در صنعت فناوری اطلاعات سرمایه گذاری شود ، خواهیم دید پس از 10 سال چه بازگشت سرمایه ای خواهد داشت و قطعا درآمد زایی کشور از صنعت نفت فاصله خواهد گرفت .

آقای مهندس مهدی صادقی با بیان این که در حال حاضر معضل بزرگ صنعت نرم افزار کشور اهمیت ندادن به فضای اقتصاد اطلاعات است ، افزود : متاسفانه ما همیشه عقب هستیم و همچنان به صنایع دیگر بیشتر اهمیت داده میشود .

آقای صادقی در ادامه صحبت اشاره کردند که اگر توجه حتی حداقلی به این بخش بشود جوانان بادانش و خلاق کشور نه تنها امیدشان برای کار در این حوزه در داخل کشور افزایش میابد بلکه درآمد قابل توجهی نصیب کشور خواهد شد وبرای این مورد مثالهایی از سایر کشورها مطرح کردند.

بخش بعدی کنفرانس به پرسش و پاسخ میان خبرنگاران و مدیرعامل شرکت اختصاص داشت که خبرنگاران سوالات خود را پیرامون ویژگی‌های محصول ، برنامه های آتی پگاه‌سیستم و محصولات در دست تولید شرکت مطرح نموده و آقای مهندس صادقی به پرسش های دوستان پاسخ گفتند .

میهمان ویژه این مراسم جناب آقای نخجوانی مدیر عامل شاتل بودند که دلیل حضور خود را در این مراسم همکاری شرکت شاتل برای برای ایجاد بسترهای اینترنتی این نرم افزار عنوان کردند و بیان داشتند : تمامی افرادی که صنف نرم افزار مشغول به فعالیت هستند به گونه ای عاشق اند. چراکه با وجود تمامی سخت ها و ناهمواری ها همچنان استقامت می کنند و در گردونه بازار می مانند .

در پایان روابط عمومی پگاه‌سیستم از کلیه عزیزان خبرنگار و همچنین مهمان ویژه جناب آقای نخجوانی مدیر عامل گروه شرکتهای شاتل که در جلسه حضور داشتند کمال تشکر را دارد.

{gallery}news/1392-06-shahkar-roonamaei{/gallery}

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱