۳ نکته در مورد بازاریابی به کمک وب سایت +اینفوگرافی

 

گسترش فناوری های جدید و استفاده از اینترنت در سال های اخیر موجب شده است استفاده از وب سایت های اینترنتی یکی از الزامات در هر کسب و کاری باشد. در ادامه با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

امروزه هر فردی برای اینکه کالا یا خدمات مورد نیاز خود را به دست بیاورد، ابتدا به سراغ اینترنت رفته و اطلاعات لازم را از آنجا به دست می آورد و با شرکت ها و سازمان هایی که می تواند از طریق آنها کالا یا خدمات مورد نیاز خود را به دست بیاورد آشنا می شود. بنابراین می توان گفت هر شرکتی قبل از اینکه شروع به طراحی یک شبکه و سایت اینترنتی کند باید موارد زیر را در نظر بگیرد و همه این بخش ها را در سایت مشخص کرده تا افرادی که مراجعه می کنند بتوانند آشنایی لازم را به دست بیاورند.

– معرفی شرکت

– خدماتی که در اختیار مشتریان قرار می گیرد

– راهنمای برقراری تماس با شرکت

 

۳ نکته در مورد بازاریابی به کمک وب سایت +اینفوگرافی

 

1- معرفی شرکت

حتما خودتان تاکنون به سایت های مختلفی در اینترنت سر زده اید. اگر دقت کرده باشید اکثر این سایت ها بخشی را جهت اطلاعات تماس با آن شرکت یا سازمان اختصاص داده اند. گاهی ممکن است با نام «تماس با ما» یا «درباره ما» یا «ارتباط با ما» و عناوینی از این دست مشخص شده باشد. بنابراین لازم است که شما نیز چنین بخشی را در سایت خود طراحی و درج کنید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سعی کنید به صورت کوتاه اطلاعات تماس را درج کنید. در تمامی بخش ها و صفحاتی که برای سایت خود طراحی می کنید، سعی کنید شعار شرکت خود که شما و محصول تان را معرفی می کند، درج شده باشد. تمامی اخبارها، تغییرات و هرگونه اطلاعات جدید در شرکت و سازمان شما باید سریع در سایت تان منعکس شود و دیگران را در جریان آنها قرار دهد.

2- خدماتی که در اختیار مشتریان قرار می گیرد

در این بخش شرکت ها باید با کوتاه ترین و کامل ترین جملات به عنوان علامت و نشانه برای معرفی کالا و خدمات خود استفاده کنند. معمولا این گونه کلمات یا جملات در قسمتی از صفحه اینترنتی قرار می گیرند که توجه را جلب کنند و به راحتی قابل مشاهده باشند. سعی کنید کالا و خدمات خود را بسیار دقیق و جذاب معرفی کنید تا فردی که به صفحه اینترنتی شما سر می زند چند دقیقه ای را برای مشاهده و مطالعه سایت شما صرف کند. در صفحه اینترنتی خود فقط سعی کنید که افراد به آشنایی بیشتر با شما ترغیب شوند و از طریق کانال های ارتباط مستقیم که در صفحه خود معرفی کرده اید با آنها به صورت مستقیم وارد معامله و ارتباط شوید.

3- راهنمای برقراری تماس با شرکت

علاوه بر اینکه بخش و آیکن جداگانه ای برای اطلاعات تماس خود مشخص می کنید سعی کنید در تمامی صفحات نیز یک در بخش کوچکی نیز آن را درج کنید. شما از وب سایت خود بیشتر برای معرفی خودتان، کالا و خدمات تان استفاده می کنید و هدف نهایی شما باید برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان تان باشد.

 

 

منبع: پارک بازاریابی ایران

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱