چند ترفند فیس بوکي

اگر تمایل به گسترش کسب و کار اینترنتی خود دارید، فیس بوک روش بسیار مناسبی برای انجام سریع این کار می باشد. در اینجا 5 نکته و ترفند فیس بوک ارائه می کنیم که برای کمک به شروع بازاریابی شبکه های اجتماعی و گسترش کسب و کار اینترنتی تان مفید است.

– نکته شماره یک

تمامی اطلاعات شخصی خود را مانند عکس پروفایل و حتی کتاب های مورد علاقه و فیلم هایی که دوست دارید را کامل کنید. بسیار ضروری است که پروفایل فیس بوک شما به روز باشد. بنابراین اگر افراد در جستجوی فردی با علایق مشابه شما باشند، می توانند شما را نیز پیدا کنند.

افراد می توانند شما را به عنوان یک بشناسند. هنگام نوشتن بیوگرافی خود، اطمینان حاصل فرمایید که از «داستان» زندگی شخصی خود استفاده کرده اید. در مورد مطالبی بنویسید که برای مشتریان شما مهم باشد. زیاد وارد جزئیات نشوید مگر اینکه ضرورتی برای داستان زندگی شما داشته باشد.

داستان زندگی خود را فقط به دلیل به اشتراک گذاشتن رویاهای زندگی تان در فیس بوک ننویسید؛ شما در واقع به منظور جذب مشتری آن را می نویسید. سعی کنید آن را به صورتی خاص و ویژه بنویسید زیرا که هر چه دوست داشتنی تر باشد، افراد بیشتری را جذب خواهید کرد.

– نکته شماره دو

هر روز چند نفر دوست جدید پیدا کنید. با این امر سازگاری داشته باشید و سعی کنید حدود 10 نفر در روز به دوستان خود اضافه کنید. زیرا به تدریج می توانید مشتریان خود را گسترش دهید. اطمینان حاصل فرمایید افرادی را Add كنيد که علاقمند به محصولات و خدمات ارائه شده شما هستند.

– نکته شماره سه

اجتماعی باشید. به مخاطبین نشان دهید که به آنها علاقه دارید و آنها نیز علاقمند به شما خواهند شد. اگر خیلی ساده برای افرادی که نمی شناسید درخواست دوستی ارسال کنید، بدون اینکه به نحوی نشان دهید که به آنها علاقمند هستید، آن افراد نیز علاقه ای به اضافه کردن شما به دوستان خود نشان نخواهند داد.

– نکته شماره چهار

در مورد مشتریان بالقوه تان بر روی wall آنها چیزی بنویسید. اشاره ای به کسب و کار خود نداشته باشید اما علاقه خود را به آنچه آنها انجام می دهند، نشان دهید. این روش بسیار مورد پسند افراد قرار می گیرد و توجه بیشتری به شما خواهند کرد.

– نکته شماره پنج

هنگام ارسال درخواست دوستی برای افراد یک پیغام نیز همراه آن بفرستید. به صفحه اطلاعات مشتریان بالقوه تان نگاه کنید و چیز مشترکی برای به اشتراک گذاری با آنها پیدا کنید. سپس هنگامی آنها پاسخ درخواست شما را می دهند، می توانید به وجه مشترکتان اشاره کرده و یا از آنها سوالی در مورد آن بپرسید.

هنگامی که افراد ببینند شما به آنها علاقمند هستید و یا چیز مشترکی با آنها برای به اشتراک گذاری دارید، تمایل بیشتری به اضافه کردن شما به عنوان دوست پیدا خواهند کرد.

از این راهنما برای بازاریابی آنلاین در کسب وکار اینترنتی خود استفاده كنبد. و مطمئن باشید کسب و کار شما به صورت تصاعدی رشد خواهد کرد. با ایجاد ارتباط با افراد می توانید زندگی های بیشتری را لمس کنید. زیرا هنگامی که افراد رهبری و مدیریت شما را می بینند و ارزشی که شما به زندگی آنها می دهید، آنها نیز به صورت طبیعی تمایل پیدا می کنند که شما و کسب و کارتان را برای دوستان خود به اشتراک بگذارند.

 

منبع: آي بازاريابي

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱