پاسخ شایسته به انتظار بازار با تیپ‌بندی نرم افزارهای «پگاه سیستم»

یکی از مواردی‌که شرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای ERP همواره با آن روبرو هستند اصرار شرکت‌های مختلف به امکان استفاده محدودتر از ERP با قیمت پایین‌تر است.

با توجه به امکانات گسترده و نحوه طراحی ERP ها تا پیش از این صرفا شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ امکان استفاده از این راهکار نرم افزاری باارزش را داشتند.

دغدغه مدیران سایر شرکت‌ها برای استفاده از نرم افزار با کیفیت و یکپارچه علاقه استفاده از ERP «پگاه سیستم» را در آن‌ها ایجاد اما فول‌فیچر بودن و در نتیجه قیمت بالا برای آن‌ها دستیابی به این راهکار را غیر ممکن می‌کرد.

با توجه به اصل مشتری مداری «پگاه سیستم» و همچنین اینکه استفاده از نرم افزار یکپارچه و با کیفیت را حق تمام سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی با هر ابعاد سازمانی می‌دانیم برای هم‌دلی با این گروه گسترده از مدیران و فعالین اقتصادی و  پاسخ به این نیاز تیپ‌بندی‌های زیر را از امروز به بازار عرضه کردیم:

تیپ الماس: فول‌فیچر ویژه هلدینگ‌ها و شرکت‌های خیلی بزرگ

تیپ طلایی: ویژه شرکت‌های بزرگ

تیپ نقره‎‌ای: ویژه شرکت‌های متوسط

تیپ برنزی: ویژه استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا و کوچک

با این تیپ‌بندی‌ها دیگر فقط شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ امکان استفاده از ERP ما را نخواهند داشت و تقریبا تمام شرکت‌ها می‌توانند از ERP «پگاه سیستم» استفاده کرده و لذت یکپارچگی و کیفیت نرم افزار را تجربه کنند.

 

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱