هوآوی، بزرگترین تولید کننده تجهیزات مخابراتی دنيا

هوآوی، شرکت چند ملیتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و ارتباطات است. دفتر مرکزی این شرکت در شنژن چین قرار دارد. هوآوی بزرگترین تولید کننده تجهیزات مخابراتی در جهان است. در ادامه با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

این شرکت در سال ۱۹۸۷ توسط رن ژنگفی که یک افسر سابق ارتش چین است تاسیس شد. هوآوی در ابتدا صرفا به عنوان یک شرکت خصوصی تشکیل شد و ماموریت اصلی این شرکت ارائه مشاوره و خدمات اجرایی به بسیاری از شرکت ها در چین و دیگر کشور ها در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و ارتباطات بود. این شرکت حدود ۱۴۰ هزار نفر نیرو دارد که نزدیک ۴۶ درصد از کارکنان مشغول به تحقیق و توسعه هستند که نشان دهنده اهمییت بالای هوآوی به تحقیق و توسعه را که یکی از دلایل پیشرف روز افزون هوآوی است، نشان میدهد. تحقیق و توسعه این شرکت در بسیاری از کشورها مانند بریتانیا، پاکستان، کانادا، ترکیه، ایرلند، سوئد، روسیه و… صورت میپذیرد و خدمت رسانی این شرکت در حدود ۱۴۰ کشور در سرتاسر جهان گسترش یافته است.

رن ژنگفی، بنیانگذار هوآوی

این شرکت در سال ۱۹۹۷ برای اولین اجرای بار پروژه بین المللی خود را آغاز کرد. پس از ان ارائه محصولات هوآوی به یک شرکت در هنک کنگ اغاز شد. و در سال ۱۹۹۹ هوآوی اولین مرکز R&D خود را در بنگلور هند راه اندازی نمود. همچنین در سال ۲۰۰۳ این شرکت قراردادی ۵ ساله با شرکت آمریکایی در زمینه ارتباطات بست.

ضمن گسترش و پیشرفت روز به روز، هوآوی همچنین به دنبال گسترش حوزه کاری خود و نفوذ بیشتر به بازارهای بین المللی بود.

هوآوی در سال ۲۰۰۹ اولین شرکت تامین کننده محصولات شبکه و ارتباطات برای شرکت تلیاسونرا نروژ بود. در سال ۲۰۱۳ این شرکت دفتر جدید خود را در کانادا افتتاح کرد. هوآوی از همان ابتدا بر افزایش فن آوری، تحقیق و توسعه محصولات خود متمرکز بوده و در ضمینه تحقیق و توسعه همکاری فروانی با شرکت های خارجی داشته است. همچنین قراردای برای یک سرمایه گذاری مشترک برای تولید محصولات شبکه و ارتباطات میان هوآوی، ۳COM و R&D بسته شده است.

تا سال ۲۰۱۰، ۸۰٪ از ۵۰ شرکت های مخابراتی جهان با هوآوی کار کرده اند. برخی از شرکای برجسته هوآوی، شامل موتورولا، وودافون، بحث، تی موبایل، سیم پاک، بل کانادا، و… است.

همچنین شرکت هواوی محصولات مصرفی مختلفی از جمله مودم usb، مودم بی‌سیم، ماژول‌ها، set-top box، ترمینال‌های بی‌سیم، گوشی‌های تلفن همراه و محصولات ویدیویی را به بازار عرضه کرده است. هواوی در سال ۲۰۱۰، ۱۲۰ میلیون تعداد دستگاه را به سراسر دنیا عرضه کرده است. در بخش تلفن همراه، از ۳۰ میلیون تلفن همراهی که ۳٫۳ میلیون آن اسمارت فون بودند را به بازارهای ژاپن، ایالات متحده و اروپا عرضه کرده است.

کلام آخر

هوآوی بزرگترین سازنده تجهیزات مخابراتی در جهان است. همچنین بزرگترین سازنده تجهیزات شبکه تلفن در چین است. اصلی ترین عامل موفقیت و پیشرفت و نفوذ هوآوی به اکثر بازار های بین المللی را میتوان سرمایه گذاری بسیار و تمرکز فراوان در بخش تحقیق و توسعه نام برد. که این تحقیق و توسعه سبب شناخت نیاز اصلی و واقعی مصرف کننده چه در داخل و چه در خارج چین میشود.

 

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱