مخابرات برای تأمین نیازهای شرکت‌های اینترنتی و FCP اعلام آمادگی کرد

اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش در شرکت هایی که پروانه FCP مخابرات را دریافت کرده اند برای آغاز فعالیت خود با مشکلاتی روبرو هستند که از عدم همکاری شرکت مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه ناشی می شود. اما امروز شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که به تمام نیازهای شرکت‌های PAP،FCP و فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پاسخ مثبت می‌دهد.

رسول سرائیان در جلسه شورای مدیران کشور اعلام کرد که سیاست مخابرات، همکاری کامل با شرکت‌های همکار در همه زمینه‌ها بر اساس مصوبات سازمان تنظیم مقررات برای تامین نیازهای آنتن است و همه استان‌ها باید با تعامل خوب، پاسخگوی روزانه متقاضیان باشند.
سرائیان بر اهمیت ویژه سال 95 برای حوزه مخابرات تاکید کرد و اذعان کرد که شرکت هایی که پروانه های فعالیت را از مخابرات دریافت کرده اند دارای حقوقی هستند که شرکت مخابرات باید با همکاری با آنها زمینه توسعه ICT کشور را فراهم آورد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت:
در هفته دولت، فاز اول شبکه ملی اطلاعات به بهره‌برداری می‌رسد لذا ما باید اعلام کنیم چه امکاناتی برای دسترسی فراهم کرده‌ایم. این امکانات باید برای هر نوع نیازی در زمینه اینترنت پرسرعت معمولی، خدمات اینترنت با سرعت بالا(2 تا 20 مگابیت بر ثانیه) وVDSL پاسخگو باشد .
سرائیان ضمن تایید این امر که محدودیت هایی برای فعالیت در عرصه مخابرات وجود دارد گفت باید امکانات موجود مدیریت شود؛ استان‌ها با هم تعامل داشته و در صورت لزوم به هم کمک کنند و از هر درخواستی استقبال شود.
شاید بد نباشد صبر کنیم ببینیم آیا وعده های مدیر عامل شرکت مخابرات ایران اجرایی خواهند شد یا خیر.

 

منبع:تک شات

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱