شب ها اینستاگرام را دريابيد!

 

فعالیت های برندها و شرکت های تجاری در شبکه های اجتماعی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بسیاری از کسب و کارها به منظور ارتباط با مشتریان خود و همچنین معرفی محصولات، خدمات و فعالیت های شان ترجیح می دهند فعالیت های گسترده ای در پلتفرم های اجتماعی داشته باشند.
در این میان اینستاگرام که شبکه اجتماعی اشتراک عکس به شمار می رود از ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه فعالیت های تجاری برخوردار است. در ادامه روش های افزایش سریع مخاطبان در اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد.
 

ارسال پست جدید در زمانی مناسب
 

چنانچه شما در لس آنجلس زندگی می کنید، ارسال پست جدید در اینستاگرام تان هنگامی که از خواب بیدار شده اید به معنای از دست رفتن بخش قابل توجهی از مخاطبانی است که در شرق کره زمین زندگی می کنند. بنابراین بهتر است زمانی را برای ارسال پست های خود در اینستاگرام انتخاب کنید که بخش اعظم مخاطبان تان به هنگام رفرش کردن صفحه اصلی اینستاگرام خود بتوانند پست جدید شما را مشاهده کنند.
از سوی دیگر تحقیق در مورد گرایش های مخاطبان نیز می تواند موجب بهبود کیفیت پست های شما شود.

به عنوان مثال پس از مطالعه رفتار برخی کاربران اینستاگرام متوجه شدیم که آنها به هنگام شب تمایل بیشتری به دیدن پست ها و عکس های خنده دار دارند. شناسایی این ساعات و ارسال پست های مورد علاقه مخاطبان یکی از روش هایی است که می تواند در یک بازه زمانی کوتاه بر تعداد مخاطبان تان بیفزاید.
 

تولید محتوای ارزشمند و مفید
 

محتوای تولیدشده توسط شما در اینستاگرام نه تنها باید جالب و مرتبط باشد، بلکه باید موردپسند مخاطبان واقع شده و قابلیت اشتراک گذاری داشته باشد. به یاد داشته باشید که قرار گرفتن لوگوی شما به صورت بزرگ و مشخص در وسط تصویر زیبا و ارزشمندی که منتشر کرده اید سبب می شود تا مخاطبان تان از اشتراک گذاری آن یا ذخیره کردن آن خود داری کنند. چه کسی می خواهد که چنین تصویری را با دیگران به اشتراک بگذارد؟
 

چنانچه کسی بخواهد تصویر زیبایی را که شما ارسال کرده اید با دیگران به اشتراک بگذارد، در صورتی که تبلیغات یا لوگوی شما با ابعاد بزرگ در تصویر باشد از انجام این کار منصرف خواهد شد. به یاد داشته باشید که اشتراک گذاری عکس های ارسالی شما در اینستاگرام از جمله روش هایی است که به سرعت موجب افزایش دنبال کنندگان تان خواهد شد.

 

حک کردن لوگوی خود روی محتوایی که به صورت اختصاصی تولید شده است

 

حک کردن لوگو روی محتوایی که به صورت اختصاصی تولید کرده اید سبب می شود تا پس از اشتراک گذاری آن مخاطبان تان با تولید کننده اصلی این محتوای ارزنده آشنا شوند. مردم معمولا از پست های جذاب تصویربرداری کرده و آن را مجددا به اشتراک می گذارند.
بنابراین بهتر است با قرار دادن لوگوی خود از محتوای ارزشمند و مفیدی که تولید کرده اید به بهترین شکل ممکن محافظت کنید. همچنین حک کردن لوگو موجب می شود کاربران اینستاگرام با ارسال کننده اصلی آشنا شده و حساب کاربری تان را دنبال کنند.
 

تگ کردن اکانت های بزرگ و مشهور در عکس ارسالی

چنانچه پستی درباره یک فوتبالیست مشهور ارسال می کنید بهتر است وی را در این عکس تگ کنید چراکه ممکن است وی متوجه این موضوع شده و پست ارسالی شما را مجددا ارسال یا حساب کاربری تان را دنبال کند. از آنجاکه حساب کاربری افراد مشهور در شبکه های اجتماعی دنبال کنندگان زیادی دارد، دنبال کردن اکانت شما توسط آنها موجب سرازیر شدن خیل هواداران شان به صفحه شما شده و تعداد مخاطبان تان را به شکل قابل توجهی افزایش خواهد داد.
 

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱