سايتي در مسير بازاريابي داشته باشيد

 

بسیاری از کسب و کارها وب سایت هایی دارند که فاقد هرگونه عملکرد است. ازآنجاکه صاحبان بسیاری از آن ها با طراحی سایت خوب آشنایی ندارند، لزوماً در این زمینه مقصر به حساب نمی آیند. درواقع، این را می توان با مکانیکی مقایسه کرد که اگر مالک یک خودرو از محل قرارگیری و کاربرد میل بادامک اطلاعی نداشته باشد، انگشت حیرت به دهان می گیرد!

یک طراح سایت حرفه ای پیدا کنید

اولین گام در طراحی سایت، پیدا کردن یک طراح وب سایت حرفه ای است. اگر تحصیلات شما در زمینه طراحی نیست و زمان کافی هم برای یادگیری این هنر در اختیار ندارید، احتمالاً خودتان نمی توانید به طراحی سایت بپردازید. این طور نیست که چند کلیک کنید و کار تمام شود. طراحی خوب به صبر و تکرار فراوان نیاز دارد.

پس از اینکه طراح سایت مناسبی را پیدا کردید که تصور می کنید می توانید با او به همکاری بپردازید، مرحله بعد این خواهد بود که او را از سمت وسوی استراتژی کسب و کار خود آگاه کنید.

بهره وری از قدرت طراحی سایت

هنگامی که ارتباط مناسبی بین شما و طراح وب سایت برقرار شد، می توانید قدرت طراحی را تحت کنترل خود درآورید. این جایی است که طراح سایت شما می تواند شراکت در تهیه و توسعه استراتژی بازاریابی را آغاز کند.

طراحان، بسیار خلاق تر از کارکنان معمولی کسب و کار شما هستند، لذا برای اینکه چیزی متحول کننده و تازه پدید بیاید به یک طراح خوب نیاز خواهید داشت. همان طور که استیو جابز، جانی آیو (Jony Ive) را در کنار خود داشت، شما هم به جانی آیو خودتان نیاز دارید؛ فردی که بتواند ایده های کسب و کار شما را تفسیر کرده و برای درک و لذت به عموم انتقال بدهد.

همه چیز در برداشت اولیه خلاصه می شود

در مبحث طراحی سایت، تأثیر اولیه ای که روی کاربر می گذارید از همه چیز مهم تر است. کاربر باید تجربه مثبتی داشته باشد، در غیر این صورت به دلیل طراحی نامناسب، مشتریان بالقوه را از دست خواهید داد و این چیزی است که تقریباً هرروز برای کسب و کارها اتفاق می افتد.

اینجاست که طراح سایت شما مفید واقع می شود. اگر می خواهید تغییری در صفحات فرود (Landing page) خود ایجاد کنید، از طراح سایت خود استفاده کنید. اهداف خود برای صفحه یا صفحات فرود موردنظر را به او بگویید و اجازه بدهید خودش مسئله را حل کند.

شما نمی توانید در عرض ۱۰ دقیقه ملقمه ای درست کنید و انتظار داشته باشید تبدیل خوبی عاید شما کند، یا اینکه باعث رضایت کاربران شما شود. اگر در حال حاضر این گونه کار می کنید، باید بپذیرید که کسب و کار شما در مبحث ترافیکی که عامل تبدیل است، کارآمدی مناسبی ندارد.

اگر می خواهید برای کمپین پرداخت به ازای کلیک خود چند بنر درست کنید، به طراح سایتتان بگویید.

اگر می خواهید یک تصویر ساده به سایت خود اضافه کنید، به طراح سایت خود اطلاع دهید.

اگر برای کسب و کار خود در حال تهیه یک ویدیو هستید، اطمینان یابید که طراح وب سایت در جریان است و در فرآیند کار مشارکت دارد. تنها راه موفقیت در طراحی سایت این است که هر زمان که نیاز به تصمیم گیری درباره طراحی است، از کمک طراح سایت استفاده کنید. این کار تأثیرات مثبتی بر تقویت جایگاه برند و ایجاد هویت برای کسب و کار شما خواهد داشت. علاوه بر این، از آنجاکه کسب و کارهای کوچک به ندرت به برند خود اهمیت می دهند، انجام این کار شما را یک گام از رقبا جلوتر می اندازد.

 

منبع: هورموند

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱