سئو سایت با استفاده از راهکارهای جدید

سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای جستجوی گوگل پروسه بسیار پیچیده ای است که باید بطور دقیق توسط متخصص سئو اجرا شود. دانش، مهارت و تجربه در سئو به سادگی بدست نمی آید و یک سئو کار حرفه ای باید همیشه بروز باشد.

شرکت گوگل دائما الگوریتم های جدیدی را برای لیست کردن بهترین سایت ها در رتبه های برتر بکار می گیرد و ضمنا رقابت بسیار بالایی هم برای دستیابی به رتبه اول جستجو وجود دارد.

شرکت سئو ماوی، ارائه دهنده خدمات سئو سایت به برندهای برتر، جدیدترین راهکارهای سئو در سال جدید را معرفی کرد:

تولید محتوا

برای تولید محتوای مرتبط با خدمات و محصولات خود برنامه ریزی کنید و از کلمات کلید مرتبط و پر جستجو بصورت متعادل در تمام سایت استفاده کنید. دو راه برای تولید محتوا وجود دارد، یکی ترجمه مقالات خارجی مرتبط از سایت های معتبر بین المللی و دیگری مقالات آموزشی است که خودتان باید در مورد کسب و کارتان بنویسید و در سایت منتشر کنید.

بهینه سازی سایت برای موبایل

سال گذشته تعداد دفعاتی که مردم از طریق موبایل و تبلت در گوگل جستجو کردند و وب سایت ها را باز کردند، بیشتر از دفعاتی بود که از طریق کامپیوترهای دسکتاپ جستجو کردند. بنابراین اخیرا گوگل بصورت رسمی اعلام کرده که اولویت جستجو بر اساس بررسی نسخه موبایل وب سایت هاست. پس اگر وب سایت شما نسخه مخصوص موبایل نداشته باشد، قطعا رنک پائین تری از گوگل دریافت خواهد کرد.

بهینه سازی محلی

از آنجایی که بررسی نسخه موبایل وب سایت ها در اولویت گوگل قرار گرفته، موقعیت مکانی شما روی نقشه نیز اهمیت بالایی پیدا کرده است زیرا براساس الگوریتم های جدید گوگل اولویت با وب سایت هایی است که مکان شان به شما نزدیک تر باشد. بنابراین موقعیت مکانی خود را روی نقشه گوگل ثبت کنید تا رتبه بالاتری را از گوگل دریافت کنید.

استفاده از SSL

یکی از نکات ریزی که به تازگی در سئو سایت تاثیرگذار بوده، بحث SSL است. گوگل به تازگی به سایت هایی که دارای SSL هستند، رتبه بهتری می دهد زیرا این سایت ها امن تر هستند؛ برای همین است که وقتی در گوگل جستجو می کنید، بسیاری از سایت هایی که در صفحه اول جستجو بوده، دارای HTTPS هستند.

لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ به دو بخش داخلی و خارجی سایت تقسیم می شود که هر دو بسیار مهم و تاثیر گذار هستند.  در داخل وب سایت خود بصورت متعادل و هوشمند کلمات کلیدی را به مقصد مرتبط و هدف خود لینک دهید.  همچنین بسیار مهم است که برای دریافت لینک از سایت های با اتوریتی بالا برنامه ریزی کنید.

موارد فوق برخی از مهم ترین و موثرترین راهکاری سئو وب سایت هستند که البته اجرای آن بصورت حرفه ای در تاثیرگذاری آن نقش مهمی دارد. شرکت سئو ماوی (www.seomavi.net) آماده ارائه خدمات سئو تضمینی به اشخاص و برندهای برتر است.

 

منبع: مهر

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱