زیگ زیگلار؛ نویسنده، مدیر فروش و سخنران

هیلاری هیلتون زیگ زیگلار یک نویسنده، مدیر فروش و سخنران انگیزشی متولد ایالات متحده آمریکا بود که در سال 1926 به دنیا آمده و نهایتاً در سال 2012 از دنیا رفت.

وی در بخش جنوبی ایالت آلاباما به دنیا آمد و دهمین فرزند خانواده بود. در سال 1931، زمانی که وی پنج ساله بود که پدرش در شهر یازو از ایالت می سی سی پی به یک سمت مدیریت نائل شد و با نقل مکان خانواده به آن شهر وی بخش عمده کودکی خود را در آن منطقه پشت سر گذاشت. البته در سال بعد از این رویداد وی پدرش را بر اثر سکته از دست داد و دو روز بعد از خواهرش از دنیا رفت.
زیگلار جوان بخشی از جوانی خودش را در طی سالهای 1943 تا 1945 در طی جنگ جهانی دوم در ارتش ایالات متحده سپری کرد. هرچند که به طور عملی وارد جنگ نشد و در طی این سالها مشغول فعالیت آموزشی در یکی از برنامه های آموزشی ارتش بود که بر اساس آن در طی سالهای 1943 تا 1946 چیزی در حدود 125000 زبده برای ارتش تربیت شد.
وی در کارنامه حرفه ای و شغلی خودش در شرکت های مختلف سابقه فعالیت به عنوان فروشنده و مدیر فروش را داشت که ازجمله آنها می توان به چندین شرکت معتبر خودروسازی اشاره کرد که در برخی از آنها حتی تا سطح مدیریت ارشد سازمان هم پیش رفت. وی تا سال 2010 همچنان با سفر به نقاط مختلف دنیا مشغول اجرای سخنرانی های انگیزشی خود بود، هرچند که دریکی از سفرهای قبلی خودش بر اثر سقوط از روی پله با مشکلات مختلفی از لحاظ حافظه روبرو شده بود.
وی در دوره فعالیت حرفه ای خودش بیش از 10 جلد کتاب در حوزه روانشناسی، بازاریابی و فروش نوشت که اغلب جزء پرفروش ترین کتاب ها قرار می گرفت. از جمله بهترین کتاب هایی که در زمینه فروش به نگارش درآورده بود می توان به دو مورد زیر اشاره کرد:
– اسرار زیگ زیگلار در نهایی کردن فروش (1982)
– فروش 101 (2003)
 

منبع: آي بازاريابي
 

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱