روش هاي اصلاح بازاریابی دیجیتال

 

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تجارت جدید خود را آغاز کرده اید و یا تصمیم دارید در سال 2017 میلادی آن را راه اندازی کنید،  ما اشتباهاتی را که در بازاریابی می تواند باعث سقوط شما شود برایتان شرح می دهیم. برای کمک به جلوگیری از این اتفاق یک سری راهنمایی های ویژه برای شروع کار در اختیارتان قرار می دهیم:

 مزیت های بازاریابی دیجیتال  فقط برای تجارت های بزرگ نیست. در اینجا ما به 11 مورد از اشتباهاتی که ممکن است در بازاریابی دیجیتال توسط تجارت های کوچک صورت بگیرد، اشاره کرده ایم.

این راهنمایی، نه تنها شامل اشتباهات برجسته، بلکه همچنین شامل توصیه های عملی برای کمک به شما در حل مشکلاتتان است.10 تا از برترین این برنامه، تمام مراحل چارچوب برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال RACE را پوشش می دهد، بنابراین شما به راحتی می توانید آن ها را به برنامه های دیجیتال مارکتینگ خود در سال 2017 اضافه کنید.

اشتباه 1- شما یک برنامه بازاریابی دیجیتال نوشته شده ندارید

آماری تکان دهنده – بر اساس آخرین تحقیقات ما 50٪ از کسب وکارها، یک برنامه دیجیتال نوشته شده ندارند. مسلماً بسیاری از صاحبان کسب وکارهای کوچک، بیشترین تمرکزشان بر کار متمرکز است و این می تواند دومین اشتباه باشد. شما در حال رقابت در بازار تجارت هستید و رقابت در تجارت های کوچک بسیار مهم است…

اشتباه 2- درباره رقابت و تجارت تحقیقی انجام نمی دهید

درک بازار و رقابت در یک تجارت بخصوص برای راه اندازی هر کسب وکار کوچکی، مهم است. آیا شرکت تبلیغاتی  شما دراین باره تحقیق می کند؟

اشتباه 3 – شما می خواهید به شماره 1 در نتایج موتورهای جستجو تبدیل شوید

یک اشتباه رایج که اغلب در بازاریابان دیجیتال مشاهده می شود. بسیاری از کسب وکارهای کوچک انتظارات غیرواقعی در مورد زمان و بازگشت سرمایه گذاری از بازاریابی به خصوص SEO دارند، درحالی که زمان تغییر کرده است. از طریق یک استراتژی یکپارچه بازاریابی می توانید ضمن اجتناب از تاکتیک های SEO منسوخ شده دیدگاهتان را نسبت به دیجیتال مارکتینگ عوض کنید.

اشتباه 4- شما یک لیست کسب وکار درGoogle Maps، نقشه های اپل اتصال Bing Places ندارید

داشتن یک پروفایل تجاری در گوگل برای کسب وکارهای محلی و بهینه سازی سایت ضروری است. این برنامه رایگان بوده و به نظر می رسد به شما این امکان را می دهد که در نتایج جستجوهای محلی، برای جستجو درباره محصولی خاص، محصولات و یا خدمات خودتان را عرضه کنید. اپل و bing شمارا به فهرست های بیرون از منطقه خودتان اضافه می کنند.

اشتباه 4- شما بیشتر زمان خود را در رسانه های اجتماعی صرف می کنید تا در وب سایت خودتان

علیرغم اینکه رسانه های اجتماعی به محیطی نامناسب تبدیل شده اند، اما می تواند محیط مناسبی برای بازاریابی مصنوعی کلاسیک باشد. – تلاش کنید در رسانه های اجتماعی فعال شوید و جدیدترین آن ها را داشته باشید. یکی دیگر از اشتباهات رایج تمرکز بر روی برنامه های اشتباه است. از راهنمایی ما برای مدیریت مؤثر فعالیت در رسانه های اجتماعی استفاده کرده و به اهدافی که از تجارت خود در ذهن داشتید برسید.

اشتباه 5- وب سایت شما از بین رفته و یا اینکه شما اصلاً وب سایت ندارید

بسیاری از کسب وکارهای کوچک کار خود را با استفاده از وب سایت شرکت های بزرگ تر شروع می کنند. این روش، انجام کار نیست بلکه توقف کامل است. وب سایت شما شامل تمام اهدافتان برای تجارت آنلاین است.

اشتباه 6- اغلب ایمیل تجاری ندارند

احتمالاً فکر می کنید ایمیل مرده است و این را می توانید از آخرین باری که ایمیلتان را نگاه کردید، فهمید. 92 درصد از بزرگ سالان آنلاین از ایمیل استفاده می کنند و نزدیک به دوسوم (61 درصد) هرروز از آن استفاده می کنند، ایمیل هنوز هم جزء اصلی هر کمپین بازاریابی مؤثر است.

اشتباه 7- وب سایت شما برای موبایل بهینه سازی نشده

چقدر از وقتتان صرف جستجو و یا خرید محصولات بر روی گوشی می شود؟ به گفته محققان رسانه های دیجیتال همراه در ایالات متحده در حال حاضر به طور قابل توجهی 51٪ در مقایسه با دسکتاپ (42٪) بالاتر است. بر اساس آمار، جهان به سمت تلفن همراه و جستجوی صوتی در حال حرکت است، پس عقب نمانید.

اشتباه 8- هیچ کاری برای ساخت لینک در وب سایتتان انجام نمی دهید

متأسفانه، بسیاری از صاحبان کسب وکارهای کوچک پس از ساخت یک وب سایت، از انجام seo و فرایند ساخت لینک به طور کامل چشم پوشی می کنند. هرچند ساخت لینک برای برخی از صاحبان صنایع کوچک می تواند وقت گیر و گیج کننده باشد، اما اگر هدف شما بهتر دیده شدن آنلاین است، شما نیازمند ساخت لینک و توجه به کیفیت آن هستید.

اشتباه 9- به جای ایجاد یک موقعیت روشن و ایجاد پیام، بیشتر زمان خود را صرف نام تجاری و وب سایتتان می کنید

بسیاری از صاحبان صنایع کوچک، با تمرکز بیش ازحد بر محصولات تولیدی، نام تجاری و وب سایتشان، می خواهند خیلی زود به بالاترین نقطه برسند. باید بگوییم، سرمایه گذاری با این هدف که خیلی زود به ثروت برسید و برندتان مشهور شود، چیزی جز اتلاف وقت و هزینه نیست.

اشتباه 11- آنالیز گوگل را راه اندازی نکرده اید

متأسفانه، این مسئله در کسب وکارهای کوچک، بسیار معمول است. اگر شما نتایج کار را پیگیری نکنید، هرگز نخواهید فهمید که نتیجه کارتان چه بوده است؟ حداقل یک سیستم آنالیز اولیه در داشبوردتان راه اندازی کنید.

 

 

منبع: سایت کروشه

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱