درباره استفان کواندت، تاجر موفق آلماني

آلمانی ها با عنوان کارآمدترین و مطرح ترین اشخاص در پیشبرد تجارت خود شهرت دارند. شاید این دلیلی است که استفان کواندت یکی از باهوش ترین تاجرانی محسوب مي شود که از آلمان آمده است. در ادامه با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

دوران کودکی

او در خانه ی هربرت کواندت ثروتمند متولد شد که از همان سنین کودکی همیشه به علم و دانش علاقمند بود. به طوری که مدرک مهندسی خود را از موسسه فناوری کارلزروهه به دست آورد و سپس مسیر تجارت خود را با کار در گروه مشاوره بوستون در شهر مونیخ آغاز كرد. بعد از مدتی کار در مونیخ، کواندت به دنبال چالش جدیدی بود و به همین علت به هنگ کنگ سفر کرد تا در گروه داتاکارد مینی پولیس شروع به کار کند، گروهی که او را به عنوان مدیر بازاریابی خود انتخاب کردند.

اوایل زندگی

او به عنوان مردی بسیار با موهبت و خوش سخن شناخته می شود، کسی که صاحب نزدیک به 17.4 % از سهام شرکت BMW شد. او معاون BMW و همچنین مالک چندین شرکت تابعه دیگر نیز هست. بسیاری در صنعت اعتقاد دارند که استفان روزی غول اتومبیل را در اختیار خواهد گرفت. او از بدو تولد یک رهبر بود و در تمامی شغل هایی که داشته به سرعت به مقام ریاست رسیده است به این معنا که شخصیتی راهبر دارد و روزی به رهبری جهانی در تجارت تبدیل می شود.

او همچنین به خرید شرکت های ورشکسته شهرت دارد تا بتواند آن ها را با روش های هوشمندانه مدیریتی خود متحول سازد. اخیرا، نزدیک به 94% از شرکت انرژی خورشیدی، سولار وات را خریداری کرد و توانست آن ها را به یک صفحه خورشیدی اصلی همراه با سایه بان و پشت بام تبدیل کند. او مدیر و مالک دلتون آ. جی. نیز می باشد، دلتون که نام شرکت مرکزی اوست، مسئولیت تعداد زیادی از شرکت های تابع را دارد که او طی سال ها برای منافع شرکت خود خریداری کرده است

حرفه

کواندت دارای شخصیتی متناسب با ذهن تجاری زیرک است که در آستانه ی تبدیل شدن به یکی از چهره های برجسته تجارت نه تنها در آلمان بلکه در تمامی دنیاست. این که رییس یکی از مشهورترین و شناخته شده ترین غول های اتومبیل در دنیا باشید هرگز آسان نیست، اما شغلی است که استفان کواندت بسیار موثر و هوشمندانه از عهده ی آن برآمده است.

او عاشق تماشا کردن فوتبال در اوقات فراغت خود می باشد و زمانی که وقت آزاد دارد در مسابقات فوتبالی مختلف در داخل و خارج از آلمان نیز دیده شده است. با این حال او دوست دارد که مشخصات بسیار بسته و کاملا عمومی خود را حفظ کند و عمدتا بر تجارت تمرکز کند. او با کاترینا کواندت ازدواج کرد و دارای یک فرزند می باشد. همچنین استفان کواندت تاکنون 945.000 دلار به اتحادیه دموکرات مسیحی، حزب صدراعظم آلمان آنگلا مرکل، کمک کرد.

 

منبع: ضميمه

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱