داستان موفقیت یک پیرزن با فروش آنلاین تخم اردک

لیائو زیائینگ ۸۶ سال سن دارد و حالا با استفاده از تکنولوژی های امروزی توانسته کسب و کارش را به شکل خوبی رونق ببخشد.

پدر و مادر لیائو در جنگ با ژاپن کشته شده بودند و او از کودکی روی پاهای خودش ایستاده و برای کسب درآمد از سن ۱۶ سالگی مشغول فروش تخم اردک بوده است، تخم اردک هایی که او می فروخته خیلی زود معروف می شوند، چون طعم خیلی خوبی داشتند و خودش از آن ها به عنوان «تخم اردک شور» یاد می کند. اما بازار کار به دلیل خراب بودن جاده ها چندان رونق نمی گرفته است.
او با اینکه همیشه فروش مناسبی داشته و با تمام سختی ها توانسته در این بازار فعالیتش را ادامه دهد، اما در تازه ترین برنامه ای که داشته، با کمک اهالی روستا که در کار کمکش می کردند، فروش اینترنتی این تخم اردک ها را راه اندازی کند، روشی که تاثیر زیادی بر میزان فروش لیائو داشته است.
فروش اینترنتی را سال ۲۰۱۵ شروع کرده بود، اما در ابتدا مشکلاتی هم سر راه وجود داشت، تحویل این بسته ها شرایط را سخت تر می کرد و البته مشکلات مالیاتی هم برایش به وجود آمد. اما لیائو راه حل را در بیشتر کردن همکاران خودش دید و از این راه توانست برای افراد زیادی از اعضای روستای خودش کار ایجاد کند.
او تخم اردک ها را در گل و لای و چاشنی هایی می خواباند، کاری که در حدود ۴۰ روز طول می کشد و می توان گفت راز خوشمزگی تخم اردک هایش هم در همین چاشنی هایی است که استفاده می کند.
رسیدگی به وب سایت های فروش اینترنتی بچه های جوان تر بر عهده دارند. زن های روستا در تمیز کردن و جمع آوری تخم اردک ها کمک می کنند.
بعد از سفارش آنلاین تخم مرغ های لیائو این سبدها به دست مشتریان می رسد.
 

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱