تجربه متاورس در نمایشگاه CES

به تازگی نمایشگاه فناوری CES 2022 برای بازدید عموم افتتاح شد. در نمایشگاه فناوری CES بزرگ‌ترین برندهای جهان حضور و با شرکای جدید دیدار می‌کنند. CES تمامی جنبه‌های فناوری شامل می‌شود، اعم از حوزه هوش مصنوعی، انرژی، خودرو، سلامت، سرگرمی، صفحه‌های نمایش و تلفن‌همراه، وسایل خانه، ربات، فناوری‌های 5G  و … است.

یکی از شرکت‌های تابعه پاناسونیک به نام Shiftall در این نمایشگاه مجموعه‌ای از محصولاتی را معرفی کرد که برای کمک به کاربران برای حضور در جهان مجازی متاورس، طراحی شده است. این محصولات شامل هدست واقعیت مجازی  MeganeX و دستگاه گرمایشی و خنک کننده پوشیدنی سازگار با متاورس  Pebble Feel و میکروفون Mutalk است.

هدست و میکروفون به لباس دارای قابلیت ردیابی حرکت  Haritora Xمتصل است تا کاربر را بیشتر در این دنیای مجازی غوطه ور کند. در عین حال این هدست با Steam VR سازگار است، سبک است و نمایشگری با وضوح بالا دارد.

 

 Pebble Feel نیز یک دستگاه تهویه‌کننده کوچک است که وقتی با یک پیراهن بخصوص پوشیده می‌شود، گردن کاربر را خنک کرده تا آن دنیای مجازی را همانند دنیای واقعی شبیه‌سازی کند. این شرکت در CES این لباس را که از Pebble Feel و Haritora X تشکیل شده بود، روی کاربرانی که هدست واقعیت مجازی Oculus  استفاده می‌کردند، امتحان کرد.

جدیدترین مقالات ما:

مراحل بازاریابی درون‌گرا
بازاریابی درون‌گرا و برون‌گرا چیست؟
دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱