با پروژه EGG آشنا شوید؛ مایکروسافت کلاس درس را هوشمندتر می‌کند

 

مایکروسافت در حوزه‌ی آموزش بسیار فعال است و کارهای زیادی در این خصوص انجام داده است. ایده‌های جدید مایکروسافت دنیایی بهتر برای دانش آموزان می‌سازد.

مایکروسافت و وزارت آموزش و پرورش فلیپین روی کلاس‌های درس هوشمندی کار می‌کنند که در کانتینری مجهز شده به انواع امکانات برگزار خواهد شد. هدف از ساخت کانتینتر‌های هوشمند رسیدگی بهتر و هوشمند به مناطق دور از دسترس و محروم است.

کلاس درس هوشمند مایکروسافت

این کانتینرهای هوشمند برق مورد نیاز کلاس درس را از طریق پنل‌های خورشیدی تامین کرده و آب مصرفی دانش آموزان از طریق آب باران و منابع محلی تامین می‌گردد. مایکروسافت فکر اینترنت دانش آموزان هم کرده است و برای آنان اینترنت پرسرعت مهیا کرده است. این کلاس‌های هوشمند متحرک در عرض 3 روز توسط کامیون٬ تریلی و یا هلیکوپتر به محل برده شده و به‌راحتی قابلیت نصب توسط افراد مبتدی و محلی را دارد.

کلاس درس هوشمند مایکروسافت

کلاس‌های پروژه Egg ظرفیت 30 دانش آموز را دارد و در این کانتینر محلی برای ذخیره مواد غذایی نیز تعبیه گشته است. از این محل می‌توان برای سکونت مردم در مواقع اضطراری نیز استفاده کرد.

کلاس درس هوشمند مایکروسافت

دانش آموزان در این طرح به آخرین فناوری مربوط به آموزش کشور فلیپین دسترسی دارند و از طریق اینترنت و سرویس اسکایپ در سراسر کشور می‌توانند تبادل اطلاعات کنند.

مایکروسافت که سرمایه‌گذار اصلی این طرح است علاوه بر شادمان بودن از شرکت در این پروژه٬ ابزار امیدواری کرده است که با استفاده از ابزار موجود در قرن 21 به گسترش دانش در جهان اللخصوص کشور فیلیپین کمک کند.

منبع:ترنجی

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱