آنلاين باشيد حتي در بازاريابي

 

اگرچه روزانه نرم افزار هاي گوناگون و متعددي براي بهبود كسب و كار ها روانه بازار مي شود و شركتها به طور مداوم از نرم افزار هاي مديريت ارتباط با مشتري شركت پگاه سيستم يا نرم افزار هاي مديريت كيفيت و نرم افزار هاي حسابداري اين شركت و شركتهاي مشابه استفاده مي كنند اما هيچ كدام از اين فناوري ها جايگزين فوت و فن هاي كسب و كار آنلاين نمي شود و اين مقوله به اتخاذ رويكردي جداگانه دارد. سوال مهمي كه در اينجا مطرح مي شود اين است كه اساسا بازاریابی آنلاین چه مزایایی دارد كه بايد از آنها استفاده كنيم؟

 

تبلیغات سبز: در این گونه تبلیغات که در فضای آنلاین صورت می گیرد، به مقدار خیلی زیادی در مصرف کاغذ صرفه جویی می شود، شما تصور کنید هزینه های تراکت، بروشور، کارت ویزیت ها، آگهی نامه ها و… که امروزه هزینه زیادی را در تیراژ مطلوب خواهد داشت، از لیست هزینه های تبلیغات شما حذف می شود.
مخاطب بدون محدودیت: با استفاده از روش های بازاریابی آنلاین و این گونه تبلیغات، مشتری شما محدود به ناحیه خاصی نیست و مجموعه شما در هر مکان و موقعیتی که باشد مشتریان و مخاطبان آن محدود به همان دایره بومی نخواهد بود. از همه جای دنیای پهناور کره زمین می توانید باهدف مخاطب جذب کنید.
قیمت بهینه و ارزان: این نوع خدمات و تبلیغات قیمت خیلی پایین تری نسبت به دیگر رسانه ها دارند مثلا صداوسیما، رسانه های محیطی، بیلبوردها و… هزینه های بسیار زیادی در بردارند که بازاریابی و تبلیغات اینترنتی فرصت خوبی مخصوصا برای استارتاپ هاست.
تبلیغاتی قابل ویرایش: برای کسب و کار شما تا به حال پیش آمده است که در تبلیغات دچار اشتباه شوید یا دچار تغییرات اجباری. به طور مثال زمانی که خط تلفن شما یا آدرس تغییر می کند یا اطلاع رسانی جدیدی دارید در تبلیغات آنلاین نیازی نیست هزینه های برشور و کاتالوگ را مجدد متحمل شوید، این قابلیت ویرایش برای شما بدون هزینه قابل اجراست.
 

منبع: كسب و كار
 

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱