آدام د آنجلو، از دانشگاه تا فيسبوك

آدام د آنجلو مدرک کارشناسی خود را از موسسه تکنولوژی کالیفرنیا در رشته علوم کامپیوتر دریافت کرد و همچنین در آن زمان عضوی از تیم مارک زاکربرگ در پروژه اولیه فیسبوک بود. او تا سال 2008 که شرکت را ترک کرد، مدیر مسئول بخش تکنولوژی فیسبوک بود. در ادامه با شركت پگاه سيستم همراه باشيد.

پروژه Quora

آدام پس از ترک فیسبوک به شرکت Mountain Viewalong رفت و با یکی دیگر از کارمندان فیسبوک یعنی چارلی چیور پروژه Quora را که یک سایت پرسش و پاسخ دوطرفه و آنلاین بود شروع کردند. این ایده بخاطر موفقیت بزرگ Synapse در ارائه موسیقی های دلخواه کاربران توسط مایکروسافت خریداری شد و انگیزه لازم را به آدام داد تا برای ادامه تحصیل به دانشگاه برود.

با این کار او توانست تا افراد مستعد در زمینه کامپیوتر را به قهرمانانشان نزدیکتر کند. چند نفر از مشهورترین های هالیوود عضو سایت Quora هستند. افرادی همچون اشتون کوچر و جاستین ترودیو در کنار نام های مطرح دنیای تکنولوژی مانند مارک زاکربرگ، جیمی والس، مارک اندریسن، فرد ویلسون و استیو کیس در این سایت به سوالات کاربران پاسخ میدهند. این ایده در مدت زمان کمی توانسته موفقیت های چشم گیری به دست آورد و همچنان به سوی آینده ای درخشان در حال حرکت است.

موفقیت ها

آدام د آنجلو از همان دوران مدرسه سعی داشت به خواسته هایش برسد. او جوایز زیادی را بخاطر هوش و استعدادش دریافت کرده است. در سال 2005 یکی از فینالیست های رقابت بین المللی بهترین کد نویس بود و در دوران دبیرستان نیز نفر هشتم المپیاد کامپیوتر ایالات متحده شد.

همچنین در مسابقات جهانی برنامه نویسی ACM به عنوان نماینده تیم دانشگاهش که در سال پیش مدال تقدیر از بهترین تیم آمریکای شمالی را گرفته بود، جزو نفرات قابل تقدیر شناخته شد.

خلاصه

به انقلاب جدید تکنولوژی یا همان رسانه های اجتماعی خوش آمدید. مدرکی محکم بر جوان هایی که با به کار گیری ایده های نوآورانه به افرادی میلیونر تبدیل شدند. در سن 24 سالگی درست زمانی که بیشتر ما مشغول درک کردن زندگی بودیم آدام آنجلو سایتی را به راه انداخت که برای هر پرسشی؛ پاسخی داشت. در واقع Quora از آن دسته سایت هایی است که همه به صورت رایگان می توانند در آن یک حساب کاربری داشته باشند. به محض اینکه در سایت ثبت نام کنید میتوانید به میلیون ها پرسش و پاسخی که به دنبال آن ها بوده اید دسترسی پیدا کنید. آنجلو از همان دوران کودکی ذهنی کنجکاو داشت. او عاشق الکترونیک و لوازم جانبی مربوط به آن بود و همیشه میخواست چیزی بسازد که مردم بتوانند با استفاده از آن موسیقی را با تجربه جدید گوش دهند. در طول مدت کاریش در آکادمی معتبر فیلیپ اکسیتر در کنار دوستش مارک زاکربرگ نرم افزار Synapse را ساخت که به کاربران موسیقی دلخواهشان را پیشنهاد میداد.

 

منبع: ضمیمه

دمو

پشتیبانی

پشتیبانی راهنمایی و پشتیبانی نرم‌افزارهای پگاه‌سیستم.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

فروش

مشاوره تخصصی، ارائه راه‌کارهای نرم‌افزاری مالی و سازمانی.

۰۲۱-۴۱۳۶۷۰۰۰

ایمیل

با آدرس پست الکترونیک پگاه‌سیستم مکاتبه فرمایید

info@pegahsystem.com

نشانی

تهران، سهروردی شمالی – خیابان هویزه شرقی – نرسیده به خیابان شریعتی – پلاک ۱۸ – واحد ۱

تلفکس :۴۱۳۶۷۰۰۰-۰۲۱