نرم افزار هوش تجاری (BI)

نرم افزار هوش تجاری (BI) پگاه سیستم با توسعه نرم افزار داشبورد مدیریت پگاه سیستم و ترکیب با ابزارهای قدرتمند شما را در توسعه هوشمندی تجاری یاری می کند.

مدیران ارشد برای تصمیم گیری، نیازمند گزارش هایی هستند که ازبه هم آمیزی سیستم های عملیاتی سازمان و توزیع های زمانی آن ها حاصل میشود . یکپارچه سازی و خلاصه کردن حجم انبوه اطلاعات ، در نظم دستی بسیار زمانبر و مستعد اشتباه های انسانی است و در دیدگاه جامع و اجمالی لازم برای مدیران ارشد خدشه وارد میکند.

برای تحلیل های درست مدیریتی ، سیستم هوش تجاری این امکان ها را فراهم می آورد : خلاصه های زمانی ، تلفیق داده های حاصل از سیستم های عملیاتی ، مشاهده روندهای تغییرات ، فرمول نویسی ، تعریف و کنترل شاخص های کلیدی فرایند (KPI)، به کارگیری شاخص های از پیش تعریف شده در حوزه های مالی ، بازرگانی ، کیفیت و...، طراحی داشبوردهای دلخواه برای آگاهی از وضعیت،سهولت مشاهده نمایشگرهای وضعیت و پشتیبانی از کارت امتیازدهی متوازن ، کنترل وضعیت جاری ،بررسی روندها و بررسی از کل به جزء (Drill Down) و حرکت در میان ابعاد مدیریتی مرتبط (DRILL Through) و همچنین دستیابی به امکان ابزارهای پیشرفته تر مانند OLAP تا اطلاعات تصمیم سازی و تصمیم گیری را از اطلاعات خام سازمان خود بدست آورند.

نرم افزارهای هوش تجاری پگاه سیستم با توسعه نرم افزار داشبورد مدیریت پگاه سیستم و ترکیب با ابزارهای گوناگون قدرتمند برای تصویرسازی گزارشات و با امکان فراخوانی اطلاعات از منابع اطلاعاتی مختلف توانسته مدیران را در توسعه هوشمندی تجاری سازمانشان و و مدیریت بر مبنای اطلاعات دقیق و در عین حال لحظه ای و به هنگام یاری نماید.

برخی از امکانات نرم افزار هوش تجاری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سفارش خرید

ویژگی ها و امکانات

نرم افزار هوش تجاری (BI) پگاه سیستم

  • تعریف شاخص‌ های کلیدی فرایند (KPI) بر مبنای اطلاعات سیستم‌ های عملیاتی

  • به کارگیری شاخص‌ های پیش فرض در حوز های مالی، بازرگانی، کیفیت و...

  • ارائۀ مقادیر محاسبه شدۀ شاخص ها براساس تجمیع اطلاعات سیستم‌ های عملیاتی

  • به کارگیری مکعب‌ های متناسب با موضوعات مدیریتی و امکان مشاهدۀ روَندها در ابعاد مدیریتی مکعب ها، نظیر محصولات، مشتریان، توزیع جغرافیایی، نمودار سازمانی، عملیات تولیدی و... و محدودسازی و تحلیل آن با ابزار های فیلتر، بررسی از کل به جزء (Drill Down) و حرکت در میان ابعاد مدیریتی مرتبط (Drill Through).

  • فرمول نویسی بر مبنای اطلاعات سازمان، تعریف متغیر‌ های موردبررسی دلخواه

  • تعریف اهداف عملکردی هر شاخص به صورت محدوده‌ های مطلوب، هشدار و نامطلوب

  • تعریف حقوق دسترسی اطلاعات سازمانی برای سیاست گذاری متناسب

  • سهولت تعریف و به کارگیری شاخص ها، بررسی روَندها و داشبوردها برای تحلیل‌ های مدیریتی

درخواست مشاوره و راهنمایی

Please type your full name.
Please type your full name.
Invalid email address.
Please type your full name.
Invalid Input

همکاری با پگاه سیستم

پگاه سیستم - نمایندگی فروش